९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

बुटवल । रुपन्देहीमा थप १५ जनामा कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीमा अनुसार थपिएका संक्रमित मध्ये ४ जना महिला र ११ जना पूरुष रहेका छन् ।

थपिएकाहरु बुटवल उपमहानगरका ८ जना, तिलोत्तमा नगरपालिकाका ३ जना, मायादेवी गाउँपालिकाका १ जना, सिद्धार्थनगरपालिकाका १ जना र देवदह नगरपालिकाका २ जना रहेका छन् । तर, बुटवल उपमहानगर जनस्वास्थ्य शाखाले भने ५ जना नयाँ संक्रमित थपिएको जनाएको छ ।

यो सँगै जिल्लाका संक्रमितको ६६७ पुगेको छ । रुपन्देहीमा हालसम्म ३१७ जना संक्रमित उपचाररत छन् भने ३४५ जना उपचारपछि निको भएका छन् । जिल्लामा कोरोना संक्रमणबाट ५ जनाले ज्यान गुमाईसकेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘प्रेम गीत-३’ हिन्दी भर्सन सोमबारदेखि क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा प्रदर्शन हुने बुटवलको देविनगरस्थित नवदुर्गा मन्दिरमा भागवत महापुराण महायज्ञ हुने खोलामा डुबेर एक बालकको मृत्यु चाडपर्वमा महङ्गी र कालोबजारी, अनुगमन गर्न माग चोरी आरोपमा वडासदस्य पक्राउ माइल्स इन्टरनेशनल कन्सल्टेन्सीको दाङमा पहिलो सेमिनार, डेढ सय बढी सहभागी मोबाइलको लतले पढाइमा विद्यार्थीको रुची घट्दै, शिक्षक र अभिभावक चिन्तामा आयोगलाई आचारसंहिता व्यवहारिक बनाउन दलहरूको सुझाव उत्साहित भएर नगरबासीकाे सेवा प्रवाह लाग्न कर्मचारीलाई नगर प्रमुख पाण्डेयको आग्रह रुपन्देहीमा ६ लाख ३२ हजार मतदाता, कुन निर्वाचन क्षेत्रमा कति ? व्याकुल माइलालाई अब सरकारले प्रत्येक महिना ५० हजार भत्ता दिने भारतबाट दुई महिनामा ४१ अर्बभन्दा बढीको डिजेल, पेट्रोल र ग्यास नेपाल भित्रियो माओवादी केन्द्र धनकुटाद्वारा सामुहिक राजीनामा रुपन्देहीको देवदह नगरपालिकाले ८२ फुट भित्रका ठेला र अबैध संरचना हटाउने यस्तो छ रुपन्देही प्रहरीको चाडपर्व लक्षित सुरक्षा योजना दुई महिनामा १२१ बढी देशसँग वैदेशिक व्यापारः ११६ देशसँग घाटामा गाविस सविचसहित दुई जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा पशुपालनमा केन्द्रित हुँदै दाङका किसान चोयाका पोशाक लगाउने भरीबहादुर भैरहवा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल टर्मिनल भवन व्यवस्थापनमा आवेदन परेन