१८ आश्विन २०७९, मंगलवार

Oct 4, 2022

बुटवल । रोट्रयाक्ट क्लब अफ रुपन्देहीमा स्थापना दिवससँगै ९ औं पदस्थापन भएको छ । रोटा वर्ष २०/२१ का नयाँ पदाधिकारीहरुले अनलाइन मिटिङ्ग एप्स जुममार्फत आइतबार औपचारिक रूपमा पदस्थापन गरिएको हो । क्लबका निवर्तमान अध्यक्ष रोट्रयाक्टर राजेश खरेलले अध्यक्ष मिलन भण्डारीलाई रोटरी ग्राभेल तथा ह्याम्मर हस्तान्तरण गर्दै पदस्थापन गराएका हुन् ।

Advertisement

निवर्तमान अध्यक्ष खरेलले नयाँ कमिटिलाई सफल कार्यकालको शुभेच्छा सहित निरन्तर सहयोगको प्रतिबद्धता गरेका थिए । पदस्थापनसँगै अध्यक्ष भण्डारीलाई रोटरी इन्टरनेशनल डिष्ट्रिक्ट ३२९२ का डिष्ट्रिक्ट गभर्नर राजिव पोख्रेलले शपथ ग्रहण गराएका थिए भने अन्य पदाधिकारीहरुलाई अध्यक्ष भण्डारीले शपथ ग्रहण गराएका छन् । क्लबमा प्रवेश गर्ने अन्य २० जना नयाँ सदस्यहरुलाई जोन १२ का जेडआरआर धनन्जय कुमार बर्नवलले शपथ ग्रहण गराएका थिए ।

वार्षिक कार्ययोजना जानकारी गराउँदै नयाँ अध्यक्ष भण्डारीले क्लबको सचिवालय भवन निर्माण गर्ने योजना रहेको बताए । उनले करिब १५ लाखको लागतमा १५ वर्षका लागि जग्गा लिजमा लिई क्लबको सचिवालय निर्माण गर्न समिति गठन भएको र यसै बर्ष निर्माण सम्पन्न हुने गरी काम सुरु हुन लागेको जानकारी दिए । रोटरी इन्टरनेशनल डिष्ट्रिक्ट ३२९२ नेपाल-भुटानका डिष्ट्रिक्ट गर्भनर राजिव पोख्रेलले रोट्रयाक्ट क्लबहरुले देश र समाजमा पर्ने प्रभावसँगै रोटरी इन्टरनेशनलले गर्दै आएको कामहरुबारे जानकारी गराए । क्लबका संस्थापक अध्यक्ष प्रकाश गौतमले केक काटी, क्लबको जन्मदिन (स्थापना दिवस)को अवसरमा शुभकामना व्यक्त गरेका थिए ।

रोट्रयाक्ट डिआरआर सञ्जीव पौडेलले रोट्रयाक्टको आवश्यकता र महत्व बढ्दै गएको बताउँदै थप जिम्मेवार भएर अघि बढ्न सुझाए । कार्यक्रममा ध्रुव धिताल, राजकुमार गुप्ता, रोटरी रुपन्देहीका अध्यक्ष गौतम भुसाल, रोट्रयाक्ट रुपन्देहीका संस्थापक अध्यक्ष प्रकाश गौतम र प्रोफेसर डा. आर सी आचार्यले क्लबको स्थापना दिवससँगै नयाँ समितिलाई सफल कार्यकालको शुभकामना व्यक्त गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा पौडि खेल्ने क्रममा डुबेर दुई बालकको मृत्यु दशैंमा किन घुम्ने कर्णाली ? जित सुनिश्चित नदेखेपछि प्रचण्ड चितवन छाडेर गोरखा जाने ! जेलमा भएको दङ्गामा कम्तीमा पन्ध्रको मृत्यु जुवाको खालबाट वडाध्यक्ष सहित १९ जना पक्राउ बेपत्ता भएको ३८ दिनपछि वडा सदस्यको शव भेटियो कोरोना महामारीपछि पर्यटन क्षेत्रमा सुधार लुम्बिनीको बर्दियामा भ्यानको ठक्करबाट युवतीको मृत्यु दशैंमा धामीझाँक्रीद्वारा ब्रहमलुट, स्थानीय प्रशासन मौन प्रत्यक्षतर्फको उम्मेदवारी दर्ता २३ असोजमा घाँटीमा मासुको हड्डी अड्किएर ४५ वर्षीय पुरुषको मृत्यु पाल्पामा पञ्चबली लिएर मन्दिर हिँडेको जिप दुर्घटना : ४ जना घाइते, २ को अवस्था गम्भिर एसियन प्रोफेसनल अचिभमेन्ट अवार्ड दुवईमा सम्पन्न सिट बाँडफाट टुंगो लगाउन बैठक ३ बजे बस्ने दशैंमा रुकुमका बादी बस्तीलाई छैन कुनै रौनक दशैमा यसरी बनाउनुहोस मटन ग्रेभी, चिकेन रोस्ट र पनिर ग्रेभी खोला किनारमा गाडी राखेर नुहाउन गएका बाबुछोरा बेपत्ता न्यून आय भएका परिवारका लागि सरकारले दुई हजार घर निर्माण गर्ने उत्तर कोरियाद्वारा जापानतर्फ ब्यालेस्टिक क्षेप्यास्त्र प्रहार पत्रकार उपचार कोषमा ६० लाख, करोड लक्ष्य