१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022

साङ्केतिक तस्वीर

बुटवल । जिल्ला प्रशासन कार्यालय नवलपरासीले पिसिआर परिक्षणका लागि स्वाब संकलन गरेका व्यक्तिहरुले अनिवार्य क्वारेन्टिनमा बस्नुपर्ने व्यवस्था गरेको छ ।

जिल्ला प्रशासनले सोमबार एक विज्ञप्ति जारी गर्दै पिसिआर परिक्षणका लागि स्वाव स्वाब दिएका व्यक्तिहरु रिपोर्ट नआउँदासम्म अनिवार्य क्वारिन्टिनमा बस्नका लागि आग्रह गरेको छ । प्रशासनले उनिहरुलाई अनिवार्य रुपमा होम क्वारिन्टिन वा सम्बन्धित स्थानीय निकायहरुमा रहेका क्वारिन्टिनमा बस्नका लागि आग्रह गर्दै यसो नगरिए संक्रमण रोग ऐन २०२० अनुसार कारबाही गरिने उल्लेख गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कबीर अटो मोबाइल्सको चाड–पर्व अफर : ‘स्वदेशी उत्पादन प्रयोग गरौं, नगद सस्तोमा किनौं’ यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु