२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

बुटवल । कोरोना संक्रमितलाई रुरु मिलन केन्द्रले आयुर्वेदिक औषधी वितरण गरेको छ । कोेरोना संक्रमित भई एन्फा एकडेमीको आइसोलेसनमा रहेका संक्रमितलाई सोमबार आयुर्वेदिक औषधी वितरण केन्द्रकी अध्यक्ष जमुना सुवेदी पोखरेलले बताइन् ।

सो औषधी वितरण कार्यक्रमले संक्रमितहरुलाई थप उर्जा र हौशला प्रदान गर्नका लागि सहयोग गर्ने बुटवल उपमहानगरपालिकाका प्रमुख शिवराज सुवेदीले बताएका थिए । साथै कोरोना निको हुने रोग भएकाले आत्मबल बढाउँदै योग र व्यायामका साथै मनमा आँट र हिम्मत समेत जगाउनु पर्ने बताए । बुटवल उपमहानगरपालिकाका उपप्रमुख गोमादेवी आचार्य, प्रमुख प्रशासकीय अघिकृत चक्रपाणी शर्मा,वडा नं ६ का वडाध्यक्ष जगदीश आचार्य, वडा नं. ११ का वडाध्यक्ष रामचन्द्र खनाल क्षेत्री, नगर योजना आयोजका सदस्य सचिव मेघराज भट्टराई र योगगुरु योगीराज आचार्यको विशेष उपस्थिति रहेको उक्त कार्यक्रमा संक्रमितहरुलाई उनीहरुले धैर्य भई मनमा डर,त्रास होइन,आँट र शाहस पैदा गर्नुपर्नेमा जोड दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए वर्षाले दाङमा घर भत्कियो अब चन्द्रमामा बिरुवा उब्जनी गर्ने बुटवल-पाल्पा सडक अवरुद्ध, पुर्व-पश्चिम राजमार्ग विद्युत पोल ढलेर रोकियो काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा पहिरो : एकै परिवारका तीनजनाको मृत्यु आज पनि लुम्बिनीसहित चार प्रदेशमा भारी वर्षा अम्बानी परिवारलाई मार्ने धम्की दिने व्यक्ति पक्राउ राप्तीको बाढीले तीन सयभन्दा बढी घर डुबायो अक्षर चिन्दै आमाहरु, अब कसैको सहारा लिनु पर्दैैन १६ जनाको मृत्यु , ३३ घाइते भएको बारा बस दुर्घटना: बसको ब्रेक फेल भएपछि चालक हाम फालेका थिए बलात्कार आरोपी प्रहरी निरीक्षकलाई छुटाउन भरत शाहसहित कांग्रेस नेता सक्रिय बारा बस दुर्घटना : मृतक १६ मध्ये १४ को पहिचान खुल्यो (नामावलीसहित) ४० प्रतिशत हिस्सा दिनु पर्ने कोइराला समुहको ठहर गण्डक ब्यारेजका ३६ वटै ढोका खोलियो, सतर्क रहन आग्रह