२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

बुटवल । बुटवलको कोरोना अस्पतालमा आइतबार थप २ जना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालका सूचना अधिकारीले सूचना जारी गर्दै आइतबार भेन्टिलेटरमा उपचाररत २ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको हो । मृत्यु हुनेमा बुटवल उपमहानगरपालिका–१ की ६७ वर्षीय महिला र रुपन्देहीको समरीमाई गाउँपालिका–२ का ३८ वर्षका पुरुष रहेको उनले बताए ।

अस्पताल प्रशासनका अनुसार ६७ वर्षकी महिला साउन ३१ गते कोरोना पोजेटिभ देखिएपछि बुटवलको कोरोना अस्पतालमा भर्ना भएकी थिइन् । उनमा स्वास्प्रश्वासमा समस्या, दिर्घ, रोगी, प्रेसर र मृगौला रोगी भएको अस्पतालले जनाएको छ । यस्तै ३८ वर्षका ती पुरुषमा भदौ १ गते कोरोना संक्रमण देखिएको थियो । ती पुरुषमा स्वासप्रस्वासको समस्या रहेको थियो । मृतक दुवै जनाको आइतबार दिउँसो १ बजे मृत्यु भएको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह