९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

बुटवल । ओझेलका खबरको सफता पछि गुल्मीका पत्रकार प्रेम सुनारले अर्को रेडियो कार्यक्रम जनतासँग जनप्रतिनिधी आज साँझ देखि प्रशारण सुर गर्न थालेका छन् । गुल्मीको सामुदायिक रेडियो स्काई बाट हरेक दिन साँझ सवा ८ बजे देखि सवा ९ बजे सम्म प्रशारण हुने र अर्को दिन विहान पुनः प्रशारण हुने त्यस कार्याक्रमलाई सुनारले पुर्णतः जनमुखी बनाउने सोचका साथ संचालन गर्न लागेको बताए ।

Advertisement

स्थानीय, प्रदेश र संघ सम्मका जनप्रतिनिधिहरुलाई जनताको समस्या, चासो र गुनासो उठान गरि जनउत्तरदायि बनाउने उदेश्य कार्यक्रम सुनार सहित रेडियो स्काईले लिएको छ । जनता संग जनप्रतिनिधी कार्यक्रम गाउँ गाउँमा पुगेर जनताको समस्या उठान गर्ने र जनप्रतिनिधिहरुलाई जवाफदेही बनाउने पत्रकार सुनारले बताए । एउटा लोक प्रिय रेडियो कार्यक्रम ओझेलका खबर हुँदा हुँदै किन अर्को रेडियो कार्यक्रम सञ्चालन गर्न थाल्नु भयो त ? भन्ने प्रश्नमा सुनारले भने ओझेलका खबर पुर्णत सोसल हो ।

यसमा राजनीति बिषय बस्तु अट्नै सक्दैनन् । ओझेलका खबरले कृमनल केस पनि पढि उठाउँ छ । यसर्थ श्रोताको माग थेक्न नसकेका कारण जनप्रतिनिधिहरु र राजनैतिक दललाई उत्तरदायि बनाउन यो कार्यक्रम सञ्चान गर्न सुरु गरेको हुँ ।
उनले सन्चालन गर्दै आएको ओझेलका खबर गत डेढ दशक देखि गुल्मी, बाग्लु सहित पश्चिम नेपालका दुई दर्जन भन्दा बढि रेडियोमा प्रशारण हुँदै आएको छ र श्रोताले अध्याधिक मन पराउँदै आएका छन् ।

ओझेलका खबर प्रेम सुनारको लोगो नै बन्दै आएका छ । उनले त्यस कार्यक्रमले कैयौं खर्च अभावमा उपचार नपाएकाहरुले उपचार पाएका छन् भने अन्याय अत्यचारमा परेकाहरुले न्याय पनि पाउँदै आएकोले कार्यक्रमले उचाई लिदै आएको छ । पछिल्लो अर्को रेडियो कार्यक्रम पनि श्रोताले रुचाउने गरि आफुले मेहनत गर्ने सुनारको भनाई छ । उनले अहिले यो कार्यक्रम साप्ताहिक बनाए पनि पछि हरेक दिन विहान चलाउने लक्ष्य लिएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘प्रेम गीत-३’ हिन्दी भर्सन सोमबारदेखि क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा प्रदर्शन हुने बुटवलको देविनगरस्थित नवदुर्गा मन्दिरमा भागवत महापुराण महायज्ञ हुने खोलामा डुबेर एक बालकको मृत्यु चाडपर्वमा महङ्गी र कालोबजारी, अनुगमन गर्न माग चोरी आरोपमा वडासदस्य पक्राउ माइल्स इन्टरनेशनल कन्सल्टेन्सीको दाङमा पहिलो सेमिनार, डेढ सय बढी सहभागी मोबाइलको लतले पढाइमा विद्यार्थीको रुची घट्दै, शिक्षक र अभिभावक चिन्तामा आयोगलाई आचारसंहिता व्यवहारिक बनाउन दलहरूको सुझाव उत्साहित भएर नगरबासीकाे सेवा प्रवाह लाग्न कर्मचारीलाई नगर प्रमुख पाण्डेयको आग्रह रुपन्देहीमा ६ लाख ३२ हजार मतदाता, कुन निर्वाचन क्षेत्रमा कति ? व्याकुल माइलालाई अब सरकारले प्रत्येक महिना ५० हजार भत्ता दिने भारतबाट दुई महिनामा ४१ अर्बभन्दा बढीको डिजेल, पेट्रोल र ग्यास नेपाल भित्रियो माओवादी केन्द्र धनकुटाद्वारा सामुहिक राजीनामा रुपन्देहीको देवदह नगरपालिकाले ८२ फुट भित्रका ठेला र अबैध संरचना हटाउने यस्तो छ रुपन्देही प्रहरीको चाडपर्व लक्षित सुरक्षा योजना दुई महिनामा १२१ बढी देशसँग वैदेशिक व्यापारः ११६ देशसँग घाटामा गाविस सविचसहित दुई जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा पशुपालनमा केन्द्रित हुँदै दाङका किसान चोयाका पोशाक लगाउने भरीबहादुर भैरहवा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल टर्मिनल भवन व्यवस्थापनमा आवेदन परेन