२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

बुटवल । पछिल्लो समय समुदाय स्तरमा कोरोना भाइरसको संक्रमण फैलिएपछि मानिसहरु एकाएक बिरामी हुन् थालेका छन् । केही दिन अघिसम्म खाली देखिएका रुपन्देहीको बुटवल कोरोना विशेष अस्पतालका आइसीयू बेडहरु भरिएका हुन् । १६ वटा आइसियू वेडरहेको अस्पतालमा अहिले १४ जना संक्रमितहरु रहेका छन् ।

अस्पतालका कोरोना फोकल पर्सन डा. सुदर्शन थापाका अनुसार अब अस्पतालमा २ जनाको लागि मात्रै आइसियू बेड रहेका छन् । ‘आज बिहान आइसियूमा १६ जना संक्रमित रहेका थिए, मध्यानपछि २ जना केही सामन्य संक्रमितलाई आइ्सुलेशनमा सारिएको छ’, डा. थापाले ग्लोबल आवाजसँग कुरा गर्दै भने , अब अस्पतालमा २ जनाको लागि मात्रै आइसियू बेड खाली छ, अन्य विरामीलाई भर्ना गर्न सक्दैनौं ।’

अस्पतालको ३६ बेडको आइसोलेसन कक्षमा २३ जना भर्ना भइसकेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार