९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

सैनामैना । आठौँ लियो मिस तीज-२०७७ को उपाधि पूजा श्रेष्ठले चुम्न सफल भएकी छन्। गत साउन २४ गते देखि डिजिटल संस्करणबाट सुरु भएको उक्त प्रतियोगितामा २६ जना प्रतियोगिलाई पछि पार्दै शुक्रबार पुजाले उपाधी जितेकी हुन् । प्रतियोगितामा विजेता श्रेष्ठले ७ हजार ७ सय ७७ रुपैयाँ, क्राउन, बैकिङ स्कलरसिप, स्कलरसिपमा एक वर्षका लागी डिप्लोमा अध्ययन लगायत प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको कार्यक्रम संयोजक तथा क्लबका फस्टभिपि सुमन पौडेलले जानकारी दिए ।

यस्तै आठौँ लियो मिस तीज-२०७७ को फस्ट रनर अफमा नितु पोख्रेल र सेकेण्ड रनर अफमा अञ्जली पाण्डे भएकी छिन् । उनीहरुलाई क्रमश : नगद राशी रु.५ हजार ५ सय ५५, स्कलरसिपमा ६ महिना डिप्लोमा अध्ययन र प्रमाण पत्र र सेकेण्ड रनर अफ अञ्जलीलाई २ हजार २ सय २२ र प्रमाण पत्र प्रदान गरिएको आयोजकले जनाएको छ । प्रतियोगितामा पब्लिक च्वाइस अवार्डमा विपिना पाण्डे, वेस्ट पर्फमेन्सर विनिता सुनार र द मस्ट ट्यालेन्टेट वर्षा परियार घोषित भएकी छन् । प्रतियोगितामा सृष्टि घिमिरे, गोविन पुन र पूजा गहतराजले निर्णयकको भुमिका निभाएका थिए ।

विश्वभरि फैलिएको कोरोना भाइरस देशका विभिन्न स्थानमा जोखिमको संक्रमण बढिरहेको बेला लियो क्लब अफ सैनामैनाले निरन्तरता दिदै आएको लियो मिस तीजलाई यस वर्ष डिजिटल संस्करणबाट भब्यताका साथ सम्पन्न गरेको क्लबका वर्ष २०२०/२१का अध्यक्ष दृश्य बरालले बताए । अध्यक्ष बरालले लियो क्लब अफ सैनामैनाले नारीहरुको भित्रि प्रतिभालाई प्रस्फोटन गराउने र नेपाली मौलिक संस्कतिलाई जर्गेना गर्ने हेतुले लियो मिसको आयोजना गरिएको उल्लेख गरे । नेपाली नारीहरुको महानपर्व हरितालिका तिजको अवसर पारेर सो प्रतियोगिता भएको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘प्रेम गीत-३’ हिन्दी भर्सन सोमबारदेखि क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा प्रदर्शन हुने बुटवलको देविनगरस्थित नवदुर्गा मन्दिरमा भागवत महापुराण महायज्ञ हुने खोलामा डुबेर एक बालकको मृत्यु चाडपर्वमा महङ्गी र कालोबजारी, अनुगमन गर्न माग चोरी आरोपमा वडासदस्य पक्राउ माइल्स इन्टरनेशनल कन्सल्टेन्सीको दाङमा पहिलो सेमिनार, डेढ सय बढी सहभागी मोबाइलको लतले पढाइमा विद्यार्थीको रुची घट्दै, शिक्षक र अभिभावक चिन्तामा आयोगलाई आचारसंहिता व्यवहारिक बनाउन दलहरूको सुझाव उत्साहित भएर नगरबासीकाे सेवा प्रवाह लाग्न कर्मचारीलाई नगर प्रमुख पाण्डेयको आग्रह रुपन्देहीमा ६ लाख ३२ हजार मतदाता, कुन निर्वाचन क्षेत्रमा कति ? व्याकुल माइलालाई अब सरकारले प्रत्येक महिना ५० हजार भत्ता दिने भारतबाट दुई महिनामा ४१ अर्बभन्दा बढीको डिजेल, पेट्रोल र ग्यास नेपाल भित्रियो माओवादी केन्द्र धनकुटाद्वारा सामुहिक राजीनामा रुपन्देहीको देवदह नगरपालिकाले ८२ फुट भित्रका ठेला र अबैध संरचना हटाउने यस्तो छ रुपन्देही प्रहरीको चाडपर्व लक्षित सुरक्षा योजना दुई महिनामा १२१ बढी देशसँग वैदेशिक व्यापारः ११६ देशसँग घाटामा गाविस सविचसहित दुई जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा पशुपालनमा केन्द्रित हुँदै दाङका किसान चोयाका पोशाक लगाउने भरीबहादुर भैरहवा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल टर्मिनल भवन व्यवस्थापनमा आवेदन परेन