१७ असार २०७९, शुक्रबार

Jul 1, 2022

बुटवल । गृह मन्त्रालयले बिहीबार विशेष निर्देशन जारी गर्दै एक जिल्लाबाट अर्को जिल्लामा आवागमनमा रोक लगाएको छ । मन्त्रालयले सम्बन्धित जिल्ला प्रशासन कार्यालयलाई विशेष निर्देशन जारी गर्दै विशेष काम बाहेक अन्तर जिल्ला पास जारी नगर्न आग्रह गरेको छ ।

यसैगरी कोरोना संक्रमितको संख्यामा वृद्धि भएको भन्दै गृह मन्त्रालयले दैनिक १२ घण्टाका लागि काठमाण्डौ उपत्यकाको नाका बन्द गर्न निर्देशन दिएको छ । काठमाण्डौ प्रवेश गर्ने यात्रुहरुको स्वाब परिक्षण गर्दा कोरोना संक्रमित भेटिनेको सङ्ख्यामा वृद्धि भएको भन्दै गृह मान्त्रालयले दैनिक साझ ७ बजे देखि विहान ७ बजेसम्म पूर्ण रुपमा बन्द गर्न तथा अन्य समयमा समेत अत्यावश्यक बाहेक आवागमनमा रोगक लगाउन निर्देशन जारी गरेको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सप्तकोसी नदी कटानले दर्जनौं बस्तीका चार हजार घरपरिवार उच्च जोखिममा अखिल र नेविसंघ स्ववियू निर्वाचनबाट भागेः पञ्चा सिंह ३ वर्षमा ५२ सुत्केरीको एयर लिफ्टिङमार्फत उद्धार, आगामी वर्ष ४५ लाख विनियोजन लुम्बिनी सरकारलाई अर्को चुनौती, अस्पताल विकास समितिलाई पुनर्वहाली गर्न सर्वोच्चको आदेश घुस रकमसहित अदालका कर्मचारी अख्तियारको फन्दामा लुम्बिनी प्रदेशमा २७८ मृगौला रोगी तथा १४७३ दमका विरामीलाई उपचारमा आर्थिक सहयाेग काँग्रेसमा संस्थापन इतरको बैठक आज पनि बस्ने यस्तो छ ३ दिनसम्ममको मौसमी आंकलन बनेपामा अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते विश्वका ११० देशमा पुनः कोरोनाको सङ्क्रमण वृद्धि लुम्बिनीको दाङमा सवारी दुर्घटना : दुई जनाको मृत्यु, दुई घाइते जुम्लामा जिल्ला स्तरीय कृषि मेला : चिनोदेखि भाँगोसम्म प्रदर्शनी अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते दाङमा सिकलसेलको स्क्रिनीङ परिक्षण गाई-गोरु बाँध्ने गोठमै नवजात शिशुसहित सुत्केरीको बास ५ वर्षीया बालिका बलात्कृत, १६ वर्षीय किशोर पक्राउ धान दिवसमा रोपाइँसँगै विविध सांस्कृतिक कार्यक्रम लुम्बिनीका ६ जिल्लामा सिकलसेल एनिमियाका बिरामी, परीक्षणमै समस्या इस्माले दुना–टपरी उद्योग सञ्चालन गर्ने शेखर कोइरालाको भेलामा को को सहभागी ? (फोटोफिचर)