२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

तिलोत्तमा । रोटरी क्लब अफ रुपन्देहीले तिलोत्तमा –१० सेमरा स्थित सेमरा बजार स्वास्थ्य चौकीलाई शौचालय हस्तान्रण गरेको छ । सोमबार एक समारोहका बीच सामाजिक दूरी कायम गर्दै शौचालय उद्घाटनसँगै ५ थान पिपिई सेट पनि हस्तान्तरण गरेको क्लबका अध्यक्ष रो. सुुरज प्रसाद खत्रीले बताए ।

Advertisement

शौचालय उद्घाटन तथा हस्तान्तरण समारोह क्लबका अध्यक्ष सुरज खत्रीको अध्यक्षता, वडा नं.१० का अध्यक्ष व्यासमुनी चौधरीको प्रमुख आतिथ्यता र रोटरी इन्टरनेशनल डिस्ट्रिक्ट जोन १७ का एसिस्टेण्ट गभर्नर रो. गोपालप्रसाद न्यौपाने, जोन १६ का एसिस्टेण्ट एसिस्टेण्ट गभर्नर रो. ईन्द्र रिसालको विशेष आतिथ्य तथा स्थानिय समाजसेवी कृष्ण पौडेलको आतिथ्यतामा सम्पन्न भएको थियो ।
रोटरी डिस्ट्रिक्ट ३२९२ नेपाल–भुुटान अन्तर्गतको डिस्ट्रिक्ट ग्राण्ट प्रोजेक्ट अन्तर्गत तिन लाख एकचालिस हजार रुपैयाको लागतमा रोटरी क्लब अफ रुपन्देहीले सो शौचालय निर्माण गरेको क्लबका प्रेसिडेण्ट इलेक्ट रो. गौतम भुसालले बताए ।

मार्च मनिामैै निर्माण सम्पन्न गरिसक्नुपर्ने भएपनि कोरोनाको महामारी संगै सरकारले घोषणा गरेको लकडाउनका कारण रोकिएको उक्त शौचालय क्लबले सोमबार उद्घाटनसंगै हस्तान्तरण गरेको हो । उद्घाटन तथा हस्तान्तरण समारोहमा बोल्दै रोटरी इन्टरनेशनल डिस्ट्रिक्ट ३२९२ जोन १६का एसिस्टेण्ट गभर्नर तथा यसै क्लवका एसाईन एजी रो. इन्द्र रिसालले यस क्लव रोटरी डिष्ट्रिक्ट ३२९२को जोन १६का क्ल्वहरु मध्यमा सर्बोत्कृष्ट रहेको बताए ।

उद्घाटन कार्यक्रममा स्थानीय समाजसेवी कृष्ण पौडेल, क्लवका पाष्ट प्रसिडेन्ट रो.गोपाल प्रसाद न्यौपाने, सेमरा बजार स्वास्थ्य चौकीका इन्चार्ज कमल पाण्डे लगाएतले आ–आफ्ना भनाई राखेका थिए । क्लबका प्रेसिडेण्ट इलेक्ट रो. गौतम भुसालले स्वागत मन्तव्य राखेको उक्त कार्यक्रममा पास्ट प्रेसिडेण्ट रो. राजकुमार पाण्डेले धन्यवाद ज्ञापन गरेका थिए ।

रोटरी क्लव अफ रुपन्देहीले रोटरी ईन्टरनेसनलको ग्लोबल ग्रान्ट अन्तर्गत करिव १करोड २० लाख सहयोगमा उक्त स्वास्थ्य चौकीलाई अत्याधुनिक मात्रृ-शिशु अस्पतालको रुपमा स्तरोन्ती गरि केही महिना भित्रै हस्तान्तरण गर्ने समेत जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोट्रयाक्ट क्लब अफ कोटिहवाद्वारा निःशुल्क शिविर, करिब ४ सय जनाले लिए सेवा राष्ट्रपतिबाट नागरिकता विधेयक अस्वीकृत दाजुभाई मिलेर बहिनीको प्रेमीको हत्या चर्चमा आगलागी, ४१ जनाको मृत्यु प्यूठानमा जीप दुर्घटना, नौ जना घाइते लुम्बिनी सरकारको प्रगति : तालिम गोष्ठिदेखि कर्मचारीको विवरण सार्वजनिकसम्म पाल्पामा सोमप्रसाद भर्सेस ठाकुर गैरे !, अर्को क्षेत्रमा कसको चर्चा ? बुटवल उपमहानगरको न्यायिक समितिले गर्‍यो ६ वटा विवाद निरुपण थप ४५५ जनामा कोरोना संक्रमण, २ को मृत्यु बजेट अधिवेशनमै धमाधम कानुन निर्माण १३ वर्षीया बालिकालाई याैन दुर्व्यवहार गरेकाे आरोपमा पक्राउ मेयर बालेनज्यू, तपाइँ असफल हुनु भएन : पूर्वसचिव शारदा त्रिताल आत्मनिर्भर हजुरआमाहरू संघीय सरकारविरुद्ध मधेश प्रदेशका मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरू नै धर्नामा गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्री र दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन पहिरोले एक्स्काभेटर पुर्दा चालकको घटनास्थलमै मृत्यु रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटबल रामापिथेकसको अध्यक्षमा घिमिरे