२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

दाङ । दाङमा अज्ञात समुहले एकै दिन चार वटा जेसीवीमा आगजनी गरेको छ । जिल्लाको गढवा गाउँपालिका १ जेठानगाउँमा पार्किङ गरी राखेको चारवटा जेसीवीमा अज्ञात समुहले सोमबार बिहान १ बजे तिर आगजनी गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जनाएको छ ।

प्रहरीका अनुसार बा २ क ४४८२, बा २ क २२७१ , बा २ क ३१४८ र रा १ ख ७१३ नवरको जेसीवीमा आगजनी भएको हो । आगजनीबाट जेसीवी पु्र्ण रुपमा जलेर नष्ट भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रहरी प्रवक्ता सुमित खड्काले जानकारी दिएका छन् ।बज्रगुरु कान्छाराम कन्ट्रक्सन प्रालिको स्काभेटर रहेको प्रहरीले जनाएको छ । ती जेसीवी कल्यानणकोट , कालाकाटे गढवा सिक्टा सड्क राष्ट्रिय आयोजना निर्माणमा प्रयोग भएका थिए ।

रोकी राखेको जेसीवीमा कसले र किन आगजनी गरेको हो भन्ने विषयमा अनुसन्धान भईरहेको डिएसपी खड्काले बताएका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश