२ भाद्र २०७९, बिहीबार

Aug 18, 2022


दाङ । दाङको तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १७ मा रहेको छरछरे खानेपानी तथा सरसफाइ समितिमा राखिराखेकाे पाईपहरुमा आगजनी भएकाे छ । रातीकाे समयमा आगजनी भएका कारण कसले के कारणले आगजनी गरेकाे हाे भन्ने बारेमा खाेजी कार्य भईरहेकाे बेलझुण्डी अस्थायी प्रहरी पाेष्टका ईन्चार्ज बलिराज शाहीले जानकारी दिए ।

गएराती करिव १२ बजे तिर आगलागी भएको स्थानीयले जानकारी दियका छ्न । स्थानीय, समितिका पदाधिकारी, र अस्थायी प्रहरी बिटबाट गएका प्रहरीहरुकाे सहयाेगमा करिव २ पछि आगाे नियन्त्रणमा आएकाे थियाे । आगजनी भए लगत्तैबाट खानेपानी समितिका पदाधिकारी, स्थानिय, र प्रहरीहरुकाे प्रत्यक्ष सहभागितामा त्रिपक्षीय छलफल भईरहेकाे छ ।

घाेराही तुलसीपुर सडक खण्डदेखि करिव ५ सय मिटर दक्षिणमा रहेकाे उक्त खानेपानी भवनमा राखिएकाे करिव ६ लाख ५६ हजार ६ सय ४१ रूपैयाँ बराबरकाे पाईप पुर्ण रुपले जलेर नष्ट भएकाे छरछरे खानेपानी तथा सरसफाइ समितिका सचिव शंकर नेपालीले जानकारी दिए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मौसम : लुम्बिनीका केहि स्थानमा मेघ गर्जनसहित मध्यम वर्षाको सम्भावना कलंकीको खसीबजार हटाउन काठमाडौं महानगरको १५ दिने अल्टिमेटम प्रतिनिधिसभा बैठक : नागरिकता विधेयक संसोधन नगरी आजै पारित गर्ने तयारी यस्ता छन् धरानका मेयर हर्क साम्पाङका १०० दिनका १३ काम काठमाडौंको फोहोर व्यवस्थापनमा चारबुँदे सहमति पशुआहारका लागि गाउँकै उद्योगमा उत्पादन भएको ‘साइलेज’ प्रयोग ‘भारत गौरव पर्यटक रेल’ दोस्रो पटक जनकपुरधाम आउँदै लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा १५० शैय्याको नयाँ भवनबाट प्रसूति सेवा बन्दीलाई कारागारभित्रै अस्पताल मुख्यमन्त्री केजरीवालद्वारा ‘भारतलाई पहिलो बनाऔँ’ अभियान सुरु ‘पत्रकार कुट्ने’ परासीको पाल्हीनन्दन प्रमुखलाई कारवाहीको माग निर्वाचन सुरक्षा योजना बनाउन आयोगको निर्देशन अर्थमा चुक्यो लुम्बिनी सरकार नवलपरासीको विभिन्न स्थानबाट फरार ७ जना प्रतिवादी पक्राउ दार्चुलामा जीप दुर्घटना : पाँच जनाको मृत्यु, छ घाइते लुम्बिनी फोटो ग्राफर संघको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम , ५० जनाले गरे रक्तदान लुम्बिनी सरकारले आफ्नाे सेवा सुविधा वृद्धिका लागि खुलायाे बाटाे, थप नियुक्तिका लागि अनुसूची हेरफेर चार महिनामा विपद्का घटनाले लियो १५७ जनाको ज्यान, ८५ करोडभन्दा बढीको आर्थिक क्षति लुम्बिनी अस्पतालको टेण्डर घोटाला : कागजातसहित ७ दिन भित्र उपस्थित हुन प्राधिकरणलाई निर्देशन कपिलबस्तुको सिद्धार्थ रिसोर्टमा तीज विशेष कार्यक्रम हुने, सहभागीलाई पुरस्कार !