२ भाद्र २०७९, बिहीबार

Aug 18, 2022

नयाँदिल्ली । बलिउड नायिका तापसी पन्नु सन् २०१९ मा सबैभन्दा बढी कमाउने अभिनेत्री बनेकी छन्। तापसीको पछिल्लो १ वर्षमा ५ वटा चलचित्र रिलिज भएका छन् । यी ५ चलचित्रको व्यापारिक आँकडाका अनुसार तापसी सर्वाधिक कमाई गर्ने बलिउड नायिका बनेकी हुन् ।

जुम टिभीको रिर्पोट अनुसार तापसी अभिनित फिल्मले ३७२ करोड भारीय रुपैयाँ कमाइ गरेको छ। उनी अभिनित पाचँ फिल्ममध्ये गेम ओभर, मिसन मंगल, बदला र साँड कि आँख सन् २०१९ मा रिलिज भएका थिए।

तापसीले यो कुराको जानकारी पाएसँगै लेखेकी छिन्–‘ओहो, राम्रो । मलाई यो कुराको महशुश नै भएको थिएन । मलाई लाग्छ कि क्वारेन्टाइनको यो समय रोकेर पछाडि हेर्दै आफ्नो यात्रा संझिएर खुशियाली मनाउन आवश्यक छ ।’

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नवलपरासीमा एक वर्षमा १८७ वटा सवारी दुर्घटना : ३४ जनाको मृत्यु, २७८घाइते प्लास्टिक झोला प्रतिबन्ध : कार्यान्वयनमा चूनौतीपूर्ण पूर्व-पश्चिम राजमार्गमा बसको ठक्करबाट अटो रिक्सामा सवार ३ जनाको मृत्यु, एक घाइते मौसम : लुम्बिनीका केहि स्थानमा मेघ गर्जनसहित मध्यम वर्षाको सम्भावना कलंकीको खसीबजार हटाउन काठमाडौं महानगरको १५ दिने अल्टिमेटम प्रतिनिधिसभा बैठक : नागरिकता विधेयक संसोधन नगरी आजै पारित गर्ने तयारी यस्ता छन् धरानका मेयर हर्क साम्पाङका १०० दिनका १३ काम काठमाडौंको फोहोर व्यवस्थापनमा चारबुँदे सहमति पशुआहारका लागि गाउँकै उद्योगमा उत्पादन भएको ‘साइलेज’ प्रयोग ‘भारत गौरव पर्यटक रेल’ दोस्रो पटक जनकपुरधाम आउँदै लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा १५० शैय्याको नयाँ भवनबाट प्रसूति सेवा बन्दीलाई कारागारभित्रै अस्पताल मुख्यमन्त्री केजरीवालद्वारा ‘भारतलाई पहिलो बनाऔँ’ अभियान सुरु ‘पत्रकार कुट्ने’ परासीको पाल्हीनन्दन प्रमुखलाई कारवाहीको माग निर्वाचन सुरक्षा योजना बनाउन आयोगको निर्देशन अर्थमा चुक्यो लुम्बिनी सरकार नवलपरासीको विभिन्न स्थानबाट फरार ७ जना प्रतिवादी पक्राउ दार्चुलामा जीप दुर्घटना : पाँच जनाको मृत्यु, छ घाइते लुम्बिनी फोटो ग्राफर संघको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम , ५० जनाले गरे रक्तदान लुम्बिनी सरकारले आफ्नाे सेवा सुविधा वृद्धिका लागि खुलायाे बाटाे, थप नियुक्तिका लागि अनुसूची हेरफेर