२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

काठमाडौं । बलिउडका खेलाडीको नामबाट परिचित चर्चित सुपरस्टार अक्षय कुमारलाई पछिल्ला वर्षमा हिट फिल्मदिने मेसिन भनिन्छ । उनका हरेक फिल्म ब्लक बस्टर रहने गरेका छन् । यस सफलताकापछि अक्षयको २५ बर्षको मेहनत नै हो । अक्षयको यही मेहनतलाई निर्माताले अधिकतम पैसा लगाएर किन्ने गरेका छन् ।

अब यतिमात्र होइन, बलिउडका तीन खान त परको कुरा हलिउडका कैयौं सुपरस्टार पनि उनको तीव्र बेगको पछि परेका छन् । यस पटक फोब्स २०२० लिष्टमा अक्षयको हैसियत बाहिरीएको छ । फोब्सको नयाँ रिपोर्ट अनुसार अक्षय बलिउडका एकमात्र यस्ता कलाकार हुन् जसको नाम २०२० को ‘हाईएस्ट पेड एक्टर्स’को सुचिमा परेको छ । फोब्स २०२० को अधिकतम पारिश्रमिक थाप्ने कलाकारको सुचिमा अक्षय ५२ औं स्थानमा परेका छन् ।

यस सुचिलाई आधार बनाएर हेर्ने हो भने, अक्षयले हलिउड सुपरस्टार विल स्मिथ, जेनिफर लोपाज र इन्टरनेशनल टप पप स्टार रिहानालाई पछि छाडेका छन् । रिपोर्टमा अक्षयको बार्षिक आम्दानी ४८ दशमलव ५ मिलियन डलर बताइएको छ । अक्षय चाडैं रोहित शेट्टीको फिल्म ’सूर्यवंशी’ सहित ’लक्ष्मीबम’, ’बेलबटम’ र ’पृथ्वीराज’जस्ता फिल्ममा देखा पर्नेछन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुसदेखि सञ्चालनमा आउने महजोडीको फिल्म ‘महापुरुष’को प्रदर्शन कात्तिकमा आगो लगाएर ज्वाइँद्वारा सासु र श्रीमतीको हत्या प्रयास बुटवलमा लेडी जेसीज सप्ताह २०२२ सुरु अन्तरछिमेक पार्टीगत सम्बन्ध जन्मदिनको अवसरमा पाण्डेले सुरु गरिन् विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम, रोटरी क्लबले निरन्तरता दिने बुटवलमा बालबालिका लक्षित कोभिड विरुद्धको दोस्रो मात्रा खोप जबराविरुद्धको महाअभियोग प्रस्तावमाथि छलफल : प्रतिपक्षी आक्रमक, सत्ता पक्ष रक्षात्मक डेँगुबाट कसरी बच्ने ? यस्तो छ डा. नन्दु पाठकको सुझाव एक वर्षमा नेपालीले खान्छन् दुई अर्बभन्दा बढीको काजु र बदामा गाउँपालिकाका निमित्त कार्यकारी अधिकृतसहित चार जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा १० अंकले बढ्यो सेयर बजार