१ भाद्र २०७९, बुधबार

Aug 17, 2022

सन्धिखर्क । अर्घाखाँचीमा छुट्टाछुट्टै घटनामा परि चार जनाको ज्यान गएको छ । रुखबाट लडेर एक, ट्याक्टरले किच्दा एक, किटनाषक औषधी सेवन गर्दा एक र झुन्डिएर एक गरी चार जनाको ज्यान गएको हो । रुखबाट लड्दा मालारानीमा एक महिलाको ज्यान गएको छ । ज्यान गुमाउनेमा मालारानी गाउँपालिका- ९, गोखुङ्गाकी ४७ बर्षीय फुलमती परियारको रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय अर्घाखाँचीले जनाएको छ । यस्तै शितगंगा नगरपालिकामा ट्याक्टरले किच्दा एकजनाको मृत्यु भएको छ । बालुवा झारेर अमराई बजार जाँदै गरेको लु ३ त ४३७३ नम्बरको ट्याक्टरले किचेर शितगंगा- ४, गोर्थुमका ४२ वर्षीय रामु बिकको मृत्यु भएको हो ।

त्यसैगरि यस्तै किटनाषक औषधी सेवन गर्दा सन्धिखर्कमा एक जनाको ज्यान गएको छ । सन्धिखर्क नगरपालिका- ९, हिले स्थित धर्मराज भुसालका छोरा १६ वर्षिय सुदिप भुसालको बिषादी सेवन गर्दा ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय अर्घाखाँचीका प्रमुख प्रहरी नायब उपरिक्षक माधब बुढाथोकीले जानकारी दिए । यस्तै मालारानी गाँउपालिका- ८ सिलिङखोला बस्ने ६९ वर्षिय लालीकुमारी जिसीको झुन्डिएको अवस्थामा शव फेला परेको छ । घरदेखी करिब एक किलोमिटर टाढा फुलपाती सामुदायिक जङगलमा काफलको रुखमा उनको शव झुन्डिएको अवस्थामा फेला परेको प्रहरी चौकी हंसपुर प्रहरी सहायक निरिक्षक गोपाल बहादुर चन्दले जानकारी दिए । -लक्ष्मण घिमिरेको सहयोगमा

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमाको क्रिमसन अस्पतालमा बिरामीको मृत्यु भएपछि तनावग्रस्त अस्पतालमा जनशक्ति अभाव, बिरामीलाई सास्ती १ लाख २३ हजार उम्मेदवारले निर्वाचन खर्च बुझाएनन्, कारबाही प्रक्रिया सुरु वाइसीएल इन्चार्जसहित माओवादी केन्द्रका युवाहरु एमाले प्रवेश पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटाउन सकिँदैन : आयल निगम जन्मदिनको अवसरमा अनाथ आश्रममा भोजन दान तथा वृक्षारोपण रुपन्देहीको सैनामैनामा १२ दिने तीज महोत्सव हुने, करिब ५० लाख खर्च लाग्ने भारतीय ट्रकले जीपलाई ठक्कर दिँदा २ जनाको मृत्यु माओवादी केन्द्र गुल्मीको सचिवमा अशोक थापा चयन नवलपरासीबाट चिनी र खाद्यान्नसहित पिकअप गाडी नियन्त्रणमा सेयर बजार २५ अंकले ओरालाे भारतकी रजनी राईलाई नागरिकता दिलाउनेलाई अझै कारबाही भएन, प्रशासन माैन थप ८४८ जनामा कोरोना संक्रमण, १ को मृत्यु हँसिया हथौडा चिह्न प्रयोग गर्न प्रचण्ड र बाबुरामले दिए आयोगमा निवेदन युवाले हतार गर्दैमा १८ वर्षमा मन्त्री बनाइदिएर केही हुँदैनः ओली लुम्बिनीमा विद्युतको महशुल नतिर्ने साढे २७ हजार ग्राहकको लाइन काटियो लुम्बिनी प्रदेशका पूर्वमन्त्री यादव एमाले प्रवेश देउवाले १० जनालाई केन्द्रीय कार्यसमितिको सदस्यमा मनोनयन गरे राजस्व छली ल्याउँदै गरेकाे १५ लाखको विभिन्न सामानसहित दुई जना पक्राउ बुटवलको सडकबारे नगरप्रमुख पाण्डेयद्वारा सडक विभागको ध्यानाकर्षण