१ भाद्र २०७९, बुधबार

Aug 17, 2022

काठमाडौ । आइतबार जोहराले चारो खुवाउनका लागि सुगाको पिन्जडा खोल्दा चराहरु उडेको थियो । पशु व्यापार गर्ने जोहाका घर मालिकले उनलाई चराहरु उडाएको आरोपमा मरणासन्न हुने गरी पिटेका थिए । घाइते भएर अचेतन अवस्थामा पुगेकी जोहाको स्थानीय अस्पतालमा सोमबार मृत्यु भएको थियो ।

अस्पतालले प्रहरीमा उक्त घटनाबारे उजूरी गरे पछि प्रहरीले दुई सन्दिग्धलाई पक्राउ गरेको छ । प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानका अनुसार अस्पतालमा घाइते अवस्थामा ल्याई पुर्‍याएकी ती बालिकाको अनुहार, हात, करङ मुनिको भाग र खुट्टामा चोट पुगेको थियो । उनको फिलामा पनि चोट भएको हुँदा उनीमाथि सम्भावित यौन दुराचार पनि भएको हुनसक्ने प्रहरीले आशंका गरेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमाको क्रिमसन अस्पतालमा बिरामीको मृत्यु भएपछि तनावग्रस्त अस्पतालमा जनशक्ति अभाव, बिरामीलाई सास्ती १ लाख २३ हजार उम्मेदवारले निर्वाचन खर्च बुझाएनन्, कारबाही प्रक्रिया सुरु वाइसीएल इन्चार्जसहित माओवादी केन्द्रका युवाहरु एमाले प्रवेश पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटाउन सकिँदैन : आयल निगम जन्मदिनको अवसरमा अनाथ आश्रममा भोजन दान तथा वृक्षारोपण रुपन्देहीको सैनामैनामा १२ दिने तीज महोत्सव हुने, करिब ५० लाख खर्च लाग्ने भारतीय ट्रकले जीपलाई ठक्कर दिँदा २ जनाको मृत्यु माओवादी केन्द्र गुल्मीको सचिवमा अशोक थापा चयन नवलपरासीबाट चिनी र खाद्यान्नसहित पिकअप गाडी नियन्त्रणमा सेयर बजार २५ अंकले ओरालाे भारतकी रजनी राईलाई नागरिकता दिलाउनेलाई अझै कारबाही भएन, प्रशासन माैन थप ८४८ जनामा कोरोना संक्रमण, १ को मृत्यु हँसिया हथौडा चिह्न प्रयोग गर्न प्रचण्ड र बाबुरामले दिए आयोगमा निवेदन युवाले हतार गर्दैमा १८ वर्षमा मन्त्री बनाइदिएर केही हुँदैनः ओली लुम्बिनीमा विद्युतको महशुल नतिर्ने साढे २७ हजार ग्राहकको लाइन काटियो लुम्बिनी प्रदेशका पूर्वमन्त्री यादव एमाले प्रवेश देउवाले १० जनालाई केन्द्रीय कार्यसमितिको सदस्यमा मनोनयन गरे राजस्व छली ल्याउँदै गरेकाे १५ लाखको विभिन्न सामानसहित दुई जना पक्राउ बुटवलको सडकबारे नगरप्रमुख पाण्डेयद्वारा सडक विभागको ध्यानाकर्षण