२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

तुलसीपुर । दाङको कोरोना विशेष अस्पताल बेलझुण्डीमा भर्ना भएका कोरोना बिरामीमध्ये आठ जना निको भएर घर जादै छन् । गत जेठ २ र ३ गते अस्पतालमा भर्ना भएका उनीहरु उपचारपछि निको भएर आज घर जान लागेको अस्पताल स्रोतले जनाएको छ ।

अस्पताल स्रोतका अनुसार दाङको गढवाका १ जना, नरैनापुर बाँकेका ५ जना र शिव नगरपालिका कपिलबस्तुका २ जना गरी आठ जना निको भएका ह्न् । उनीहरुलाई आज विहान ११ बजे एक कार्यक्रमका विच बिदाई गरिने भएको छ । अस्पतालमा अहिले ५० जना कोरोना संक्रमितहरुको उपचार भईरहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जंगली जनावरको आक्रमणबाट दुई जनाको मृत्यु कार्यकर्तालाई निर्वाचनमा होमिन नेकपा एकिकृतको आग्रह प्यूठान जीप दुर्घटना अपडेट : मृतकको संख्या तीन पुग्यो रोट्रयाक्ट क्लब अफ कोटिहवाद्वारा निःशुल्क शिविर, करिब ४ सय जनाले लिए सेवा राष्ट्रपतिबाट नागरिकता विधेयक अस्वीकृत दाजुभाई मिलेर बहिनीको प्रेमीको हत्या चर्चमा आगलागी, ४१ जनाको मृत्यु प्यूठानमा जीप दुर्घटना, नौ जना घाइते लुम्बिनी सरकारको प्रगति : तालिम गोष्ठिदेखि कर्मचारीको विवरण सार्वजनिकसम्म पाल्पामा सोमप्रसाद भर्सेस ठाकुर गैरे !, अर्को क्षेत्रमा कसको चर्चा ? बुटवल उपमहानगरको न्यायिक समितिले गर्‍यो ६ वटा विवाद निरुपण थप ४५५ जनामा कोरोना संक्रमण, २ को मृत्यु बजेट अधिवेशनमै धमाधम कानुन निर्माण १३ वर्षीया बालिकालाई याैन दुर्व्यवहार गरेकाे आरोपमा पक्राउ मेयर बालेनज्यू, तपाइँ असफल हुनु भएन : पूर्वसचिव शारदा त्रिताल आत्मनिर्भर हजुरआमाहरू संघीय सरकारविरुद्ध मधेश प्रदेशका मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरू नै धर्नामा गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो