२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

दाङ । विश्वव्यापी महामारीका रुपमा फैलिदै गएको कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट प्रहरीलाई बचाउन सुरक्षा सामग्री वितरण गरिएको छ । दाङको घोराहीमा रहेको बुद्ध ईन्टरनेशनल हस्पिटल प्रालिले दाङको प्रशिद्ध धार्मिक तथा पर्यटकीय स्थल धारापानिमा रहेको अस्थायी प्रहरी पोष्टलाई कोरोना सुरक्षा सामाग्री सहयोग गरेको हो ।

घोराहीको बुद्ध ईन्टरनेशनल हस्पिटल प्रालिका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत बालाराम शर्माले अस्थायी प्रहरी पोष्ट धारपानीका प्रमुख प्रहरी सहायक निरिक्षक सन्तोष आचार्यलार्ई बुधबार सेनिटाईजर, मास्क र ग्लोव्स हस्तान्तरण गरेकोे हो । नेपाल पत्रकार महासंघ दाङका प्रदेश पार्षद् सन्तोष अधिकारीको पहलमा अस्थायी प्रहरी पोष्ट धारापानीलाई सेनिटाईजर, मास्क र ग्लोव्स उपलब्ध गराइएको हो । कोरोना भाइरसको महामारीबाट नागरिकलाई बचाउन नेपाल सरकारले सुरु गरेको लकडाउनलाई सफल बनाउन अहोरात्र खटिदै आएको प्रहरी प्रशासनलाई कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बचाउन सेनिटाईजर, मास्क र ग्लोब्स उपलब्ध गराएको बुद्ध ईन्टरनेशनल हस्पिटल प्रालिका सिईओ बालाराम शर्माले जानकारी दिए । हस्पिटलको तर्फबाट प्रहरीलाई २ सय प्रति इक्जामिनेशन ग्लोव्स, २ सय प्रति नन ओभन मास्क र २ लिटर सेनिटाईजर उपलब्ध गराएको सिईओ शर्माले जानकारी दिए ।

“गाँउगाँउमा रहेका क्वारेन्टिनमा जादा सुरक्षा सामाग्रीको अभाव भएको जानकारी पाएपछि निरन्तर ड्यूटी गरिरहेका प्रहरीहरुलाई कोरोनाको उच्च जोखिम भएकोले हामीले सुरक्षा सामाग्री उपलब्ध गराएका हौ” सिईओ शर्माले भने । कोरोनाको संक्रमण रोक्न दिनरात नभनेर खटिने सुरक्षाकर्मीलाई सुरक्षा सामाग्री सहयोग गरेकोमा प्रहरी सहायक निरिक्षक आचार्यले धन्यवाद दिए । घोराही उपमहानगरपालिका ५ र ६ नं. वडाको सुरक्षा जिम्मा पाएको प्रहरीले अहिलेसम्म कसैले सुरक्षा सामाग्री सहयोग नगरेको जानकारी दिए । “५ नं. वडा कार्यालयले कहिलेकाही मास्क दिएपनि अरु कसैले सहयोग गरेको थिएन” प्रहरी सहायक निरिक्षक आचार्यले भने ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज? गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै