६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 20, 2022


बुटवल । नेपाल आदिवासी जनजाति पत्रकार महासंघ फोनिज रुपन्देहीले पत्रकारहरुलाई माक्स, सेनिटाईजर, ग्लोबस प्रदान गरेको छ । बुटवल–८ सुख्खानगर स्थित फोनिज कार्यालयमा फोनिजमा आवद्ध सदस्यहरुलाई बुधबार माक्स, सेनिटाईजर वितरण गर्नुका साथै कोरोना बिमाका लागि सहयोग समेत गरेको छ । कोरोना महामारीका कारण पत्रकारहरु उच्च जोखिममा रहेकाले यसबाट सुरक्षित रहनका लागि स्वास्थ्य सुरक्षा सामग्री प्रदान गरिएको फोनिज रुपन्देहीका अध्यक्ष सनु थापाले बताए ।

सो अवसरमा नेपाल आदिवासी जनजाति पत्रकार महासंघ फोनिज प्रदेश ५ का अध्यक्ष मिलन गाहा, नेफिन रुपन्देहीका अध्यक्ष शकंर गाहा, नेपाल मगर संघ बुटवल उपमहानगर समिति अध्यक्ष थर्क बहादुर बारघरे, सञ्चारकर्मीहरु सुमन श्रेष्ठ, गोविन्द घर्ती, दिपु मगर लगायतको उपस्थिती रहेको थियो । साथै नमस्ते किड्स नेपालका प्रदेश अध्यक्ष सरिता थापा, युवा अभियानता तेज बहादुर रानाले फोनिजका लागि सेनिटाईजर सहयोग गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

काठमाण्डौंमा बालेन करिब १२ हजार मतले अघि, यस्तो छ पछिल्लो मत परिणाम ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सम्पन्न, २९,३०३ उम्मेदवार निर्वाचित बर्दघाटको मेयर र उपमेयरमा गठबन्धनका काग्रेंस-माओवादी विजयी तिलोत्तमामा एमालेका चापागाईं १३५ मतले अघि, पुन: मत गणना भएका वडामा काँग्रेसलाई अग्रता मदन भण्डारी यु–१४ क्रिकेट: बुटवल र सैनामैना फाइनलमा नगर प्रमुखमा ५ र गाउँपालिका अध्यक्षमा ११ महिला निर्वाचित कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका मेयरमा राप्रपा विजयी २२ वर्षदेखि फरार अभियुक्त चुनावका बेला गाउँ जाँदा पक्राऊ चुनाव स्थानीय तहको, जित टोपबहादुर रायमाझीको बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डेय र एमालेका भट्टराईबीच ६ हजार बढी मतको भिन्नता सियारीमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी भरतपुरमा कसले कति पाए मत ? यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै