५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

पाल्पा । पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिका-१ ठूलीउदाङमा विपन्न परिवारका लागि तरुले सामुदायिक वन उपभोक्ता समूहले बुधबार राहत वितरण गरेको छ । विश्वव्यापी कोरोना महामारीका कारण मुकुक बन्दाबन्दी भएपछि समूहले आफ्ना उपभोक्ताहरु १ सय २८ घर परिवारलाई राहतस्वरुप खाद्य सामाग्री वितरण गरेको हो ।

तिनाउ-१ का वडा सदस्य अम्मर बहादुर तरामुको रोहबरमा समुहका अध्यक्ष कुल बहादुर गाहाले उपभोक्ताहरुलाई प्रतिपरिवार २५ किलो चामल, १ लिटर तेल तथा एक केजी नूनलगायतका खाद्य सामाग्री वितरण गरिएको समूहका सचिव कृष्ण कुमारी घर्तिले जानकारी दिइन् । सामुहले करिव २ लाख मूल्य बराबरको राहत सामाग्री वितरण गरेको कोषाध्यक्ष किमबहादुर लामटाङ्गेले बताए । ठूलीउदाङमा यसअघि पनि स्थानीय मसिना सामुदायिक वन उपभोक्ता समूले राहत सामाग्री वितरण गरेको थियो ।

राहत विरणको अवसरमा बोल्दै तिनाउ-१ का वडा सदस्य अम्मरबहादुर तरामुले सरकारले आह्वान गरेको लकडाउनलाई पूर्ण पालना गर्न तथा रोजगारका शिलशिलामा भारत लगायत अन्य देशबाट आएका व्यक्तिहरु आएको खण्डमा गाउँपालिका वा सम्बन्धित नीकायमा खबर गर्नका लागि आग्रह गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु तीन दिन मनाइने गणतन्त्र दिवस …जहाँ एमालेले लालकिल्ला जोगायो धरानमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्क साम्पाङ १४० मतले अगाडि कोभिड महामारीमा मानवीय उद्धारमा खटियो, गर्व लाग्छ: मेयर भुसाल कुटपिटबाट एक जनाको मृत्यु तुलसीपुर उपमहानगरमा कांग्रेसका गिरीको अग्रता