२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

सन्धिखर्क । अर्घाखाँचीको मालारानी गाउँपालिका- ६, साकिन्धाराकी एक वृद्ध महिला सदरमुकाम सन्धिखर्कबाट सम्पर्कबिहीन भएकी छिन् । नेपाल एसबिआई बैंकको शाखा कार्यालय सन्धिखर्कमा भारतीय पेन्सन बुझ्न बुहारी तारा घर्तीसँग आएकी ७६ वर्षिय मनकला राना दिउँसो १ः४५ बजे सन्धिखर्क बैंकरोडबाट सम्पर्कबिहीन भएकी हुन् ।

सासुआमासँगै पेन्सन बुझेर आफु नआञ्जेल बैंकसँग सटेको घरको पेटीमा बस्न भनि म घरको लागि केही सामान किन्न बजार गएकी थिए, तारा घर्तीले भनिन्, “फर्किएर सोही ठाउँमा आएर खोज्दा उहाँलाई देखिन ।” ढाकाको चोलो, कालो गुलावी छिर्केमिर्के रङ्गको साडी लगाउनु भएको, बोल्न खासै नसक्ने, एक्लै बोलीरहने ७६ वर्षिय रानालाई सन्धिखर्क खोजी गर्दा पनि नभेटिएपछि राना परिवार चिन्तित बनेको छ । उनलाई खोजिगरिदिई सहयोग गरिदिन परिवारले अपिल गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य तिलोत्तमामा चापागाईँ खाँण भन्दा ८ मतले अघि चुनाव चिन्ह दाङमा दुई पालिकाका र ३९ वडाको नतिजा सार्वजनिक भक्तपुरमा नेमकिपाको ‘क्लिन स्विप’ विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर मृत्यु हुनेको सनाखत एमालेले सत्ता गठबन्धनमाथि लगाएको आरोपप्रति कांग्रेसको आपत्ति, ‘नतिजाले एमाले अत्तालियो’ भारतीय प्रधानमन्त्री माेदीकाे भ्रमणले लुम्बिनी क्षेत्रका बजार बन्द देउवा र मोदीद्वारा संयुक्त रुपमा ‘बुद्धिस्ट कल्चर एण्ड हेरिटेज सेन्टर’ को शिलान्यास शुद्धोधन गाउँपालिका–४ को वडाध्यक्षमा कांग्रेसका अधिकारी विजयी विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर २ जनाको मृत्यु स्थापितभन्दा बालेन २८७५ मतले अगाडि गोरखामा एमाले उम्मेदवार १ मतअन्तरले विजयी भएपछि तनाव, सर्वदलीय बैठक बस्दै लुम्बिनी आएर भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीले भने– न्यानो स्वागतको लागि धन्यवाद प्रधानमन्त्री देउवा र भारतीय समकक्षी मोदीले मायादेवी मन्दिरमा एकसाथ गरे प्रार्थना