५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

दाङ । बन गस्ती टोलिले बदेलका तीन वटा पाठापाठिको उद्दार गरेको छ । डिभिजन कार्यालय दाङ र सव डिभिजन वन कार्यालय बिजौरिबाट नियमित टूर गस्तीका सिलशिलामा विजाैरी सव डिभिजन वन कायालयकाे कार्य क्षेत्र अन्तर्गत पर्ने तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं १३ स्थित जनकल्यान सामुदायिक वन क्षेत्रबाट वँदेलका २ वटा पाठा र १ पाठी उद्धार गरेको हो ।

उद्दार गरिएको बदेलका पाठापाठी डिभिजन वन कार्यालय घोराही दाङमा ल्याईएकाे सूचना अधिकारी खिम बहादुर के सिले जानकारी दिए । यसैगरी घाेराही उ‍मनपा वडा न‌‍ १५ पानी टंकी नजिकबाट स्थानियहरुले किंग काेब्रा सर्प देखेर उद्धारका अनुराेध गरेकाेमा डिभिजन वन कार्यालयबाट गएकाे सशस्त्र वन रक्षक टाेलीले उक्त काेब्राकाे जिवितै उद्धार गरी धर्नाकाे जंगलमा लगी छाडिएकाे डिभिजन वन कार्यालय दाङले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु