२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

दाङ ।भैरहवा जनस्वास्थ्या प्रयोगशालामा शनिबार संक्रमण पुष्टि भएका दाङका एक जनाको खोजी भइरहेको छ । यो समाचार तयार पर्दासम्म जिल्ला बाहिर बस्दै आएका पुरुष भनिएपनि दाङका कुन ठाँउका हुन भन्ने पहिचान नभएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी गोविन्दप्रसाद रिजालले जानकारी दिए ।

संक्रमित व्यक्तिको पूरा ठेगाना नदिँदा कन्ट्याक ट्रेसिङ गर्न समस्या भएको उनले बताए । यद्यपी उनि जिल्लाबाहिर बस्दै आएको हुँदा दाङका स्थानीय आत्तिनुनपर्ने बताए । हालसम्म दाङका छ जना संक्रमितमध्ये तीन जना जिल्ला बाहिर बस्दै आएका छन् । तीन जनामध्ये २ जना काठ्माण्डौमा उपचार गराइरहेका छन् ।

त्यस्तै शनिबारमात्रै भैरहवाको जनस्वास्थ्य प्रयोगशालामा संक्रमण पुष्टि भएका दाङका ३३ वर्षिय पुरुषको खोजी भइरहेको छ । भैरहवा प्रयोगशालामा शनिबारमात्रै दाङका १ सहित सात जनामा कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य तिलोत्तमामा चापागाईँ खाँण भन्दा ८ मतले अघि चुनाव चिन्ह दाङमा दुई पालिकाका र ३९ वडाको नतिजा सार्वजनिक भक्तपुरमा नेमकिपाको ‘क्लिन स्विप’ विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर मृत्यु हुनेको सनाखत एमालेले सत्ता गठबन्धनमाथि लगाएको आरोपप्रति कांग्रेसको आपत्ति, ‘नतिजाले एमाले अत्तालियो’ भारतीय प्रधानमन्त्री माेदीकाे भ्रमणले लुम्बिनी क्षेत्रका बजार बन्द देउवा र मोदीद्वारा संयुक्त रुपमा ‘बुद्धिस्ट कल्चर एण्ड हेरिटेज सेन्टर’ को शिलान्यास शुद्धोधन गाउँपालिका–४ को वडाध्यक्षमा कांग्रेसका अधिकारी विजयी विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर २ जनाको मृत्यु स्थापितभन्दा बालेन २८७५ मतले अगाडि गोरखामा एमाले उम्मेदवार १ मतअन्तरले विजयी भएपछि तनाव, सर्वदलीय बैठक बस्दै