७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022


बुटवल । नेपाल मगर महिला संघ नगर समितिद्वारा बुुटवल उपमहानगरले संचालन गरेको कवारेनटाइनका लागि नगद र खाद्यान्न सहयोग प्रदान गरेको छ ।

शुक्रबार नेपाल मगर मगर महिला संघ नगर समितिका अध्यक्ष माया गलामीको नेतृत्वमा गएको टोलीले नगद ३० हजार खाद्यान्न बुुटवल उपमहानगरपालीकाका आर्थिक संयोजक टंक प्रशाद पराजुुलीलाई हस्तान्तरण गरेका हुन् । हस्तान्तरण कार्यक्रममा कालिका मानब ज्ञान उच्च मा.वि.का अध्यक्ष होम गलामी, नेपाल मगर महिला संघका निबर्तमान अध्यक्ष ओमी पुुन सदस्यहरु लक्ष्मी पुुन लगायतका टिमको सहभागीता रहेको थियो ।

हाल बुुटवल उपमहानगरपालीकाले उपमहानगरका विभिन्न ठाउँमा गरी करिब हजार जना कवारेनटाइनमा राखेको छ। रकम ग्रहण गरेपछी जनप्रतिनिधि पराजुुलीले मगर महिला संघलाई बिपदका बेलामा गरेको सहयोगका लागी धनयबाद दिदै नगरपालीका एक्लेैले कोभिड–१९ बिरुद्धको लडाई एक्लैले नसक्ने हुुँदा सबै नागरिकलाई सहयोग गर्न अपील गरेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ भरतपुरमा रेनु फराकिलो अग्रतातर्फ, पौडेलले कटाए १० हजार मत मधेसमा ओली ‘मिसन’ सफल-पाँचौंबाट दोस्रो दलतर्फ उक्लिँदै एमाले निर्वाचनमा फूलमाला बिक्री बढ्यो