३ जेष्ठ २०७९, मंगलवार

May 17, 2022

दाङ । रुकुम पश्चिममा बेवारिसे अवस्थामा फेला परेको बिष्फोटक पदार्थ शुक्रबार दिउँसो नष्ट गरिएको छ । सानीभेरी गाउँपालिका वडानम्बर –६, सल्लीचौरको एक ओढारमा भेटिएको बिष्फोटक पदार्थ नष्ट गरिएको हो ।

स्थानीयले ओढारमा शंकास्पद बस्तु भेटिएको सूचना प्रहरीलाई दिए लगत्तै नरसिंह दल गण सल्ले व्यारेकको बम डिस्पोजल टोली र प्रहरीले शंकास्पद वस्तु निष्क्रिय पारेको प्रहरी नायब उपरीक्षक ठग बहादुर केसीले बताए । उनका अनुसार शंकास्पद भनिएको वस्तु द्धन्दकालिन अवस्थामा गाडिएको जस्तो देखिने टु ईन्च मोटार बम रहेको छ ।

ओढारमा फेला परेको बेवारिसे मोटार बमलाई नेपाली सेनाको बम डिस्पोजल टोली मार्फत पूर्ण सुरक्षा सावधानी अपनाएर निष्क्रिय पारिएको प्रहरीले बताएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

श्रीलंकामा पेट्रोल हाहाकार, तत्काल ७५ मिलियन डलर आवश्यकः प्रधानमन्त्री बुटवलमा गठबन्धन दलबाट पाण्डेको अग्रता, मतान्तर बढ्दो सैनामैनाको प्रमुखमा गठबन्धन, उप-प्रमुखमा एमालेको अग्रता गुल्मीको रुरु गाउँपालिका अध्यक्षमा यदु ज्ञवाली निर्वाचित स्थानीय निर्वाचन : आज कहाँ-कहाँ हुँदैछ मतदान ? देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस ४४४ मत पछाडी बालेनले बनाए साढे ४४ सयको मतान्तर भरतपुरमा ४ वटा वडाको मत गणना सकियो, रेणु दाहाल ३० मतले अघि बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डे र एमालेका भट्टराईबीच करिब ३ हजार मतको फरक भरतपुरमा पुनः गठबन्धनकी रेनुको अग्रता धुर्कोट गाउँपालिकाको अध्यक्षमा माओवादीका पोखरेल विजयी पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य तिलोत्तमामा चापागाईँ खाँण भन्दा ८ मतले अघि