३ जेष्ठ २०७९, मंगलवार

May 17, 2022

बाँके । शुक्रबार थपिएका बाँकेको नरैनापुरका १३ जना कोरोना संक्रमित क्वारेन्टिनबाटै भागेका छन् । संक्रमण पुष्टि भएपछि स्थानीय प्रशासनले अस्पताल लैजान खोज्दा उनीहरु क्वारेन्टिन बाटै भागेको खुलेको हो । हाल उनीहरुको खोजी भइराखेको बाँकेका सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी दिर्घराज उपाध्यायले जानकारी दिए । क्वारेन्टिनबाट शुक्रबार बिहानै भागेको खुलेको छ । अस्पताल नगएर उनीहरु भागेसँगै उक्त क्षेत्रमा त्रास उत्पन्न भएको छ। स्थानीयले समेत संक्रमितलाई अस्पताल लैजान अवरोध गर्दै आएका थिए ।

सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी उपाध्यायका अनुसार नरैनापुरका स्थानीयले संक्रमितलाई समेत अस्पताल लैजान अवरोध गर्ने र समुदायमै लगेर राख्न खोज्ने गरेका छन् । यसअघि एकजना कोरोना संक्रमित २५ वर्षीय युवाको क्वारेन्टिनमै मृत्यु भएपछि स्थानीयले संक्रमितलाई क्वारेन्टिन र अस्पताल दुबै ठाउँमा राख्न अवरोध गर्दै आएका छन् । संक्रमित सिकिस्त बिरामी हुँदा एम्बुलेन्स समेत नपठाएको, स्थानीय प्रशासनले हेल्चेक्राइँ गरेको भन्दै नरैनापुबासीले चर्को विरोध गरेका थिए । सोही क्रममा सामान्य झडपसमेत भएको थियो ।

बाँकेमा हालसम्म १ सय १५ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ भने सबैभन्दा बढि संक्रमित नरैनापुरकै रहेका छन् । जुन मुस्लिम बाहुल्यता भएको बस्ती हो ।- नेपाल समय

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ललितपुर महानगरमा चिरिबाबुकाे फराकिलाे अग्रता श्रीलंकामा पेट्रोल हाहाकार, तत्काल ७५ मिलियन डलर आवश्यकः प्रधानमन्त्री बुटवलमा गठबन्धन दलबाट पाण्डेको अग्रता, मतान्तर बढ्दो सैनामैनाको प्रमुखमा गठबन्धन, उप-प्रमुखमा एमालेको अग्रता गुल्मीको रुरु गाउँपालिका अध्यक्षमा यदु ज्ञवाली निर्वाचित स्थानीय निर्वाचन : आज कहाँ-कहाँ हुँदैछ मतदान ? देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस ४४४ मत पछाडी बालेनले बनाए साढे ४४ सयको मतान्तर भरतपुरमा ४ वटा वडाको मत गणना सकियो, रेणु दाहाल ३० मतले अघि बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डे र एमालेका भट्टराईबीच करिब ३ हजार मतको फरक भरतपुरमा पुनः गठबन्धनकी रेनुको अग्रता धुर्कोट गाउँपालिकाको अध्यक्षमा माओवादीका पोखरेल विजयी पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य