४ जेष्ठ २०७९, बुधबार

May 18, 2022

बुटवल । हाइलाइफ फुड प्रोडक्ट प्रा.लि. बुटवल,रुपन्देहीले क्वारेन्टाइनमा खाद्य सामग्री प्रदान गरेको छ । कोरोना रोकथामका लागि भएको लकडाउनका समयमा छिमेकी मुलुक भारतबाट फर्केर आई क्वारेन्टाइनमा बस्नेहरुका लागि दैनिक आवश्यक पर्ने आफ्नै उधोगबाट उत्पादित चिउरा, सोयाविन मस्यौरा, कर्नफ्लेक्स, ओट्स लगाएतका सामग्रीहरु सहयोग गरेको हो । प्रा.लि.ले बिहीबार बुटवल स्थित कान्ति मा.वि.को क्वारेन्टाइनमा रहेका ११० जनाका लागि मिश्रित खाद्यान्न प्याकेज प्रदान गरेको छ । कम्पनीले उक्त वडाका वडाध्यक्ष टंक प्रसाद पराजुलीमार्फत खाद्यान्न हस्तान्तरण गरेको हो । सामग्री बुझ्दै वडाध्यक्ष पराजुलीले विषम परिस्थितिमा निकै सराहनीय काम गरेकोे बताउँदै धन्यवाद प्रकट गरे ।

बिहीबारनै कम्पनीले तिलोत्तमा–२, स्थित दुर्गादत्त माध्यमिक विद्यालयको क्वारेन्टाईनमा रहेका ४५ जना व्यक्तिहरुको लागि वडाध्यक्ष दधिराम गौतममार्फत खाद्य सामग्री हस्तान्तरण गरेको छ । कम्पनीले यसअघि सियारी गाउंपालिका वडा नंं.१ का ३०० विपन्न परिवारलाई एक सातालाई पुग्नेगरी वडाध्यक्ष अरुण शाहीमार्फत खाद्य सामग्री हस्तान्तरण गरिसकेको कम्पनीका प्रबन्ध निर्देशक प्रशान्त घिमिरेले जानकारी गराए ।

उक्त कम्पनीले उत्पादन गर्ने सबै खाद्यान्नमा नेपालकै ९० प्रतिशत कच्चा पदार्थ प्रयोग गरी उच्च गुणस्तरको उत्पादन भएको र उत्पादित वस्तु नेपालभर साथै हङकङ,मकाउ लगाएतका देशहरुमा विक्री वितरण गर्दै आएको र हाल अष्ट्रेलिया र अमेरिकामा पनि निर्यात गर्ने प्रक्रियामा रहेको जनाएको छ । कोभिड–१९ का कारण संक्रमणको समयमा पनि अत्यावश्यक खाद्यान्न अभाव नहोस् भन्ने सोँचले कम्पनीले विभिन्न सुरक्षाका मापदण्ड अपनाएर आफ्नो उत्पादनलाई निरन्तरता दिएको कम्पनीका प्रबन्ध निर्देशक घिमिरेले बताए । कम्पनीमा कार्यरत आफ्ना कर्मचारीहरुको सुरक्षाकालागि कम्पनी स्वयम्ले कोभिड–१९ विमा व्यवस्था समेत गरेको उनले जनाए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सिद्धार्थनगर प्रमुखमा कांग्रेसका इश्तियाक, उपप्रमुखमा एमालेकी उमा विजयी रुपन्देहीको ओमसतिया अध्यक्षमा एमालेका यादव विजयी एमाले अध्यक्ष ओली अस्वस्थ बुटवलको कालिकानगरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा गुल्मीका ४० वर्षीय ज्ञवालीको मृत्यु रुपन्देहीको मायादेवी अध्यक्षमा पुनः कांग्रेसका चौधरी तिनाउ नदिमा डुबेर बुटवलका ८ वर्षिय रिदमको मृत्यु अर्घाखाँचीको सन्धिखर्कमा एमालेसँग गठबन्धन पराजित मतगणना सकिएका चितवनका तीनवटै पालिकामा एमाले विजयी नेप्से झिनो अंकले सुधार बुद्धका ज्ञान बाँड्दै बुटवल लेडि जेसिज पोखरामा मतगणनाका क्रममा विवाद, एमालेको नाराबाजी भरतपुरमा रेनुलाई १९ सय ६ मतको अग्रता गठबन्धनलाई पराजित गर्दै देवदह नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका ध्रुव खरेल विजयी भारतसँगको असमान व्यापार सम्बन्ध सच्याऔँ : बाबुराम भट्टराई निर्वाचन आयोगले दियो बढीमा पाँच दिनभित्र मतगणना कार्य सम्पन्न गर्न निर्देशन कालिकाका शिक्षकका लागि पुनर्ताजगी तालिम बुटवलमा बम बिस्फोट गराउने ३ जना पक्राउ युवाको हातमा सर्दै स्थानीय सरकारको साँचो बालेन साहले पाएको मत दलप्रतिको आक्रोश : हरिबोल गजुरेल विद्युत् प्राधिकरण टाट पल्टिने अवस्थामा जाँदै छ : योगेश भट्टराई