५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

मुम्बई : बलिउड अभिनेता सलमान खानको स्वर रहेको गीत ‘तेरे बिना’ को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ। अभिनेता खानले सामाजिक सञ्जाल ट्विटर र इन्स्टाग्राममार्फत गीतको भिडियो सार्वजनिक गरेका हुन्। उनले दुवै सामाजिक सञ्जालमा गीतको भिडियोको युट्युब लिंकसमेत सेयर गरेका छन्। म्युजिक भिडियो रिलिज भएको चार घण्टामै २१ लाखले हेरेका थिए भने साढे २६ हजार बढीले कमेन्टसमेत गरेका थिए। केही समयपहिले सार्वजनिक गरिएको गीतको टिजर पनि निकै रुचाइएको थियो।

अजय भाटियाको संगीत र सबिर अहमदको रचना रहेको गीतको म्युजिक भिडियोको निर्देशन पनि सलमान आफैंले गरेका छन्। गीतको सुटिङ लकडाउनकै बीचमा सलमानकै पानवेल फर्म हाउसमा गरिएको हो। लकडाउनको पूर्ण पालना गर्दै गीतको सुटिङ चार दिन लगाएर गरिएको सलमानले बताएका छन्।

गीतको भिडियोमा सलमान खान र ज्याकलिन फर्नान्डिजकोको अभिनय छ। ‘रेस–३’ फिल्मपछि सलमान र ज्यालिन यो गीतमार्फत सँगै देखिएका हुन्। अभिनेत्री ज्यालिनले यो गीतबाट आफूलाई ठूलो अनुभव भएको बताएकी छन्। उनले आफूसँग जे उपलब्ध छ, त्यहीबाट काम गर्नुपर्छ भनेर सिकेको प्रतिक्रिया दिएकी छन्।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु तीन दिन मनाइने गणतन्त्र दिवस