३ जेष्ठ २०७९, मंगलवार

May 17, 2022

बुटवल । गुल्मीका कोरोना संक्रमित व्यक्तिको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको छ । रुपन्देहीको मणिग्राममा रहेको क्रिमशन अस्पतालमा उपचाररत गुल्मीको मदाने गाउँपालिका वडा नं. ६ का ४१ बर्षका पुरुषको आज बिहान मृत्यु भएको प्रदेश ५ सामाजीक बिकास मन्त्रालयका स्वास्थ्य महाशाखा प्रमुख डा. उमाशंकर चौधरीले मृत्यु भएको पुष्टि गरेका हुन् ।

Advertisement

उनको अवस्था सुरुदेखि नै गम्भीर रहेकाले भेन्टिलेटरमा राखेर उपचार भैरहेको थियो । शिक्षण पेशामा रहेका उनी बिरामी भएपछि अर्घाखाँचीको छाया पोलिकिल्निकमा उपचार गर्दा निको नभए पछि रुपन्देहीको मणिग्राममा रहेको क्रिमशन अस्पतालमा जेठ १ गते उनी अस्पतालमा भर्ना भएका थिए भने २ गते उनको स्वाब परिक्षणमा कोरोना संक्रमण देखीएको प्रादेशिक जनस्वास्थ्य प्रयोगशाला भैरहवाले पुष्टि गरेको थियो । नेपालमा यो सगै कोरोनाका कारण मृत्यु हुनेको संख्या ३ पुगेको छ ।

स्मरण रहोस् यस अघि दुई पटक उनको मृत्युको खबर सार्वजनिक भएको थियो । पहिलोपटक सामाजिक सन्जालमा र दोस्रोपटक भने विभिन्न संचार माध्यममा मृत्यु भएको खबर फैलियपछी अस्पतालले बिज्ञपति जारि गर्दै उपचाररत रहेकोे बताएको थियो ।


प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ललितपुर महानगरमा चिरिबाबुकाे फराकिलाे अग्रता श्रीलंकामा पेट्रोल हाहाकार, तत्काल ७५ मिलियन डलर आवश्यकः प्रधानमन्त्री बुटवलमा गठबन्धन दलबाट पाण्डेको अग्रता, मतान्तर बढ्दो सैनामैनाको प्रमुखमा गठबन्धन, उप-प्रमुखमा एमालेको अग्रता गुल्मीको रुरु गाउँपालिका अध्यक्षमा यदु ज्ञवाली निर्वाचित स्थानीय निर्वाचन : आज कहाँ-कहाँ हुँदैछ मतदान ? देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस ४४४ मत पछाडी बालेनले बनाए साढे ४४ सयको मतान्तर भरतपुरमा ४ वटा वडाको मत गणना सकियो, रेणु दाहाल ३० मतले अघि बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डे र एमालेका भट्टराईबीच करिब ३ हजार मतको फरक भरतपुरमा पुनः गठबन्धनकी रेनुको अग्रता धुर्कोट गाउँपालिकाको अध्यक्षमा माओवादीका पोखरेल विजयी पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य