३ जेष्ठ २०७९, मंगलवार

May 17, 2022


रोल्पा । रोल्पामा मृत्यु भएका युवकको रिपोर्ट नेगेटिभ आएको छ । जिल्ला अस्पताल रोल्पाको आइसोलेसनमा सोमवार बेलुकी मृत्यु भएका रोल्पाका युवाको पिसिआर परीक्षण गर्दा रिपोर्ट नेगेटिभ आएको छ ।

राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान घोराहीमा मंगलबार गरिएको पिसिआर परीक्षणमा रोल्पाका युवासहित प्रतिष्ठान, राप्ती प्रादेशिक अस्पातल, स्वास्थ्य कार्यालय दाङलगायत दाङका स्थानीयतहका क्वारेन्टाईनबाट संकलण गरिएको स्वाब, प्यूठान जिल्लाबाट आएको स्वाब परिक्षण गर्दा १०४ जनाको रिपोर्ट नेगेटिभ आएको आएको प्रतिष्ठानका कायममुकायम रजिष्ट्रार कैलाशप्रशाद देवले जानकारी दिए ।

हालसम्म प्रतिष्ठानमा ७१७ नमुना संकलन गरिएको, ६८५ जनाको रिपोर्ट परीक्षण गरिएको छ । ती मध्य ६८३ रिपोर्ट नेगेटिभ आएको र २ जनाको पोजेटिभ आएको प्रतिष्ठानले जानकारी दिएको छ । मंगलबार प्रतिष्ठानमा ३२ वटा स्वाब परिक्षण प्रक्रियामा रहेको प्रतिष्ठानले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भरतपुरमा रेनु विजय सुवेदी भन्दा ५९ मतले अघि गाउँपालिकाका निवर्तमान अध्यक्ष वडा सदस्यमै पराजित ललितपुर महानगरमा चिरिबाबुकाे फराकिलाे अग्रता श्रीलंकामा पेट्रोल हाहाकार, तत्काल ७५ मिलियन डलर आवश्यकः प्रधानमन्त्री बुटवलमा गठबन्धन दलबाट पाण्डेको अग्रता, मतान्तर बढ्दो सैनामैनाको प्रमुखमा गठबन्धन, उप-प्रमुखमा एमालेको अग्रता गुल्मीको रुरु गाउँपालिका अध्यक्षमा यदु ज्ञवाली निर्वाचित स्थानीय निर्वाचन : आज कहाँ-कहाँ हुँदैछ मतदान ? देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस ४४४ मत पछाडी बालेनले बनाए साढे ४४ सयको मतान्तर भरतपुरमा ४ वटा वडाको मत गणना सकियो, रेणु दाहाल ३० मतले अघि बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डे र एमालेका भट्टराईबीच करिब ३ हजार मतको फरक भरतपुरमा पुनः गठबन्धनकी रेनुको अग्रता धुर्कोट गाउँपालिकाको अध्यक्षमा माओवादीका पोखरेल विजयी पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि