६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 20, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको बुटवल उपमहानगरपालिका- ४ लक्ष्मीनगरमा रहेका युवाहरुले नयाँ क्लब गठन गरेका छन । लक्ष्मीनगरको विकासको लागि लक्ष्मीनगरमै रहेका युवाहरु एकजुट भइ लक्ष्मी युथ क्लबको गठन गरेका हुन् । बुटवल उपमहानगरपालिका- ४ वडा कार्यालय संरक्षक रहने गरी क्लबको गठन गरिएको हो ।लक्ष्मीनगरबासीका युवा तथा व्यवसायी रामकुमार श्रेष्ठ अध्यक्ष, पुकार थापा उपाध्यक्ष इश्वरलाल चुके सचिव, नविन थापा सहसचिव, अमृतकुमार थापा कोषाध्यक्ष, सदस्यहरु रबिन कुमार श्रेष्ठ र प्रमित थापा रहने गरी ७ सदस्यीय कार्यसमिती गठन गरिएको हो ।

यस्तै क्लबको वरिष्ठ सल्लाहकारमा वडा नं ४ का वडा अध्यक्ष टंक पराजुली रहने गरि ४ जना सल्लाहकार मनोनयन गरिएको क्लबका अध्यक्ष राम कुमार श्रेष्ठले बताए । जसमा गिर बहादुर केसी, बावुराम ढकाल, खेम श्रीस र सुरेश नेपाल रहेका रहेका छन् । त्यस्तै प्रेस सल्लाहकारमा दिनेशकुमार श्रेष्ठलाइ प्रस्ताव गरिएको अध्यक्ष श्रेष्ठले बताए । लकडाउनको पूर्ण पालना गर्दै क्लब गठन कार्यक्रममा २० जना युवाहरु मात्रै सहभागी भएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बर्दघाटको मेयर र उपमेयरमा गठबन्धनका काग्रेंस-माओवादी विजयी तिलोत्तमामा एमालेका चापागाईं १३५ मतले अघि, पुन: मत गणना भएका वडामा काँग्रेसलाई अग्रता मदन भण्डारी यु–१४ क्रिकेट: बुटवल र सैनामैना फाइनलमा नगर प्रमुखमा ५ र गाउँपालिका अध्यक्षमा ११ महिला निर्वाचित कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका मेयरमा राप्रपा विजयी २२ वर्षदेखि फरार अभियुक्त चुनावका बेला गाउँ जाँदा पक्राऊ चुनाव स्थानीय तहको, जित टोपबहादुर रायमाझीको बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डेय र एमालेका भट्टराईबीच ६ हजार बढी मतको भिन्नता सियारीमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी भरतपुरमा कसले कति पाए मत ? यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि