१६ माघ २०७९, सोमबार

Jan 30, 2023

गुल्मी । गुल्मीमा अस्पताल परिसरमा कोरोना परीक्षण कक्ष संचालनमा आएको छ । सदरमुकाम तम्घासमा रहेको शुभलक्ष्मी फर्माको सहयोगमा गुल्मी अस्पतालमा कोरोना परीक्षण कक्षको प्रमुख जिल्ला अधिकारी भरतकुमार शर्माद्वारा उद्घाटन गरिएको हो ।

कक्षको उद्घाटन गर्दै प्रमुख जिल्ला अधिकारी शर्माले बिश्वव्यवापी रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरस (कोभिड१९) को संक्रमण लागे नलागेको कोरोना परिक्षण कक्ष स्थापना गर्न सहयोग गर्नेलाई धन्यवाद दिए । सुरक्षित तरिकाले कोरोना परिक्षण गर्न यो कक्षले मद्दत गर्ने भएकाले स्वास्थ्य कर्मीको मनोवल बढाउने काम गरेको प्रमुख जिल्ला अधिाकरी शर्माको भनाई छ । यो कक्षबाट बिरामीको स्वास्थ्य परिक्षण गर्न स्वास्थ्यकर्मीलाई पिपिई लगाउन आवश्यक पर्दैन् ।

कोरोना परिक्षण कक्षले पिपिई नभएका कारण बिरामी आए स्वास्थ्यकर्मी भाग्ने अवस्थाको अन्त्य गरेको गुल्मी अस्पताल तम्घासका प्रमुख डाक्टर उत्तम पच्याले बताए । कोरोना परिक्षण गर्दा स्वास्थ्यकर्मीलाई सुरक्षित तरिकाले परिक्षण गर्न आवश्यकताको महसुस गरेर परिक्षण कक्ष स्थापना गरेको शुभलक्ष्मी फर्माका व्यावस्थापक होमबहादुर पल्लीले बताए । कक्षबाट बिरामी र डाक्टरबीच दूूरी कायम गर्न नपर्ने पल्लीले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु