१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

फाइल तस्वीर

काठमाडौ। भारतीय क्रिकेट बोर्ड (बिसिसिआई)ले अर्को सूचना नभएसम्मका लागि भन्दै अनिश्चितकाललाई यो वर्षको इन्डियन प्रिमियर लिग (आइपिएल) स्थगित गरेको छ।

विश्व क्रिकेटमै सबभन्दा ठूलो र आकर्षक मानिने २० ओभरको यो फ्रेन्चाइज लिग यो वर्ष मार्च २९ मा सुरु हुनु पर्ने थियो। तर, विश्वव्यापी महामारीको रूप लिएको कोरोना भाइरसको कारण प्रतियोगिता स्थगित गरिएको थियो। बुधबारबाट आइपिएल सुरु गर्ने सुरुआति योजना रहे पनि भारतको बिग्रदो अवस्था र देशव्यापी रूपमा लगाइएको लकडाउन मङ्गलबार मे ३ सम्मका लागि थपिएपछि प्रतियोगिता थप सर्ने निश्चित भएको थियो।

‘देशव्यापी स्वास्थ्य र सुरक्षासँगै यो महान खेलमा आवद्ध हुने सबैको स्वास्थ्य पनि हम्रो पहिलो प्राथमिकताको विषय हो,’ बिसिसिआईले बिहीबार एक विज्ञप्ति जारी गर्दै भनेको छ, ‘त्यसैले पूर्णरूपमा सुरक्षित भएको ग्यारेन्टीपछि मात्र अर्को सूचना निकालेर कहिलेबाट प्रतियोगिता सुरु गर्ने भन्ने जानकारी गराइनेछ।’लकडाउनको दौरान भारतमा अत्यावश्यकीय दैनिक उपभोग्य सामग्री र औषधी पसलमात्र खुला छन्।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड