१६ माघ २०७९, सोमबार

Jan 30, 2023

तिलोत्तमा । तिलोत्तमा नगरपालिकाले राहत संकलनका लागि स्थापना गरेको ‘खाद्य बैंकमा झरना स्पोर्ट्स क्लब,कुन्जलापुरले १ लाख ५१ हजार नगद रकमसहित ६ क्वीन्टल चामल, ७५ केजी दाल, १ क्वीन्टल नून् तथा १ कार्टुन् तेल सहयोग गरेको छ । विश्वव्यापी महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसबाट बच्नका लागि आवश्यक परेको अवस्थामा नगरलाई क्लबको आफ्नो भवनसमेत क्वारेन्टाइन प्रयोजनका लागि उपलब्ध गराउन सक्ने बताउँदै क्लबका अध्यक्ष लोक पुनले स्वयम् सेवक परिचालनका लागि आफ्ना सदस्यहरु परिचालित हुन तयार रहेको बताए ।


सहयोग ग्रहण गर्दै नगर प्रमुख बासुदेव घिमिरे क्लबले गरेको सहयोगले थप उर्जा प्राप्त भएको उल्लेख गरे । कठिन समयमा प्राप्त सहयोगल कोरोना बिरुद्ध लड्न र राहत ब्यबस्थापनका लागि ठूलो प्रोत्साहन मिलेको घिमिरेले बताए । खाद्य बैंकमा उत्साहजनक सहयोग रहेको बताउँदै बैंकमा संकलन भएको खाद्यबस्तु आवश्यकता र औचित्यको आधारमा टोल विकास संस्थामार्फत् खाद्य अभाव भएका परिवारलाई वितरण गरिने प्रवक्ता सुरेन्द्र श्रीले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु