१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

फाइल तस्वीर

बुटवल । रुपन्देहीको सैनामैना नगरपालिकामा एक बालिका माथि बलात्कार भएको छ । गएको मंगलबार १५ वर्षीय बालिकामाथी बलात्कार भएको हो ।

प्रहरीले बालिकालाई बलात्कार गरेको आरोपमा एक जना पुरुष पक्राउ समेत गरेको छ । बालिकामाथी बलात्कार भएको थाहा पाए लगतै परिवारले प्रहरीमा तत्काल उजुरी दिएका थिए । बलात्कार गरेको आशंकामा सैनामैना नगरपालिका -१ का ३७ वर्षीय मान बहादुर छहारीलाई बुधबार इलाका प्रहरी कार्यालय रन्यौराले पक्राउ गरेको छ ।

बालिकालाई उपचारका लागी लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल पठाइएको प्रहरीले बताएको छ । घटनाका सम्बन्धमा थप अनुसन्धान भइरहेको इलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रहरी नायव उपरिक्षक भिमलाल भट्टाराईले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बाजुरामा भूकम्पबाट ४२ परिवार विस्थापित, ४ सय घरमा क्षति माया खोला हाइड्रोपावरकाे आईपीओ खुला श्रीधर र शान्तिको ‘कपालै कोरीमा’ सार्वजनिक एकैदिन तोलामा ११ सयले घट्यो सुनको मूल्य तिलोत्तमामा वासेबल प्याड बनाउने तालिम गृहमन्त्री लामिछानेको नागरिकता विवादबारे सुनुवाइ सुरु, आज नै निर्णय आउने सम्भावना सिरहामा वन कर्मचारीकै मिलोमतोमा काठ तस्करी लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको निधन जापानी मेयरलाई चिन्डो उपहार ग्याङ्स अफ वासेपुरलाई किन बिर्सन चाहन्छन् अनुराग अनेरास्ववियूले जलायो शिक्षामन्त्रीको पुत्ला आजकाे हरियो तरकारी र फलफूलको मूल्य राष्ट्रपति चयनमा पनि कांग्रेस पराजित हुन्छ: एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख रिजाल मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु राष्ट्रिय सभाको बैठक बस्दै हट्यो होटल र रेस्टुरेन्टको सेवा शुल्क प्रेम अचार्यलाई श्रद्धाञ्जली दिँदै तोसिमाले भनिन् : मृत्युमाथि राजनीति नगरौं दाङको टरिगाउँ विमास्थलमा सिता एयरले आज परीक्षण उडान गर्दै माओवादी केन्द्रको स्थायी समिति बैठक आज पनि बस्दै सार्वजनिक यातायात सुधारका लागि कार्यदल गठन