१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

भैरहवा । लकडाउनको कारण मानविय जीवनशैली कष्टकर बन्दै गएको छ । यस्तो बेला निम्न वर्गिय मानिसहरुलाई झनै सास्ती खेप्नु परेको छ । दिनभरी काम गरेर विहान बेलुकाको हातमुख जोर्नेहरुकोलागि सरकारले राहत बितरण गरिरहेका छ।

तर त्यसो गर्दा पनि कोहि वास्तवीक समस्यामा परेका छुट्न गएमा एक कल फोन गर्न सिद्धार्थनगर पालिका वडा नम्बर ३ को कार्यलयले अनुरोध गरेको छ । वडाध्यक्ष थानेश्वर पौडेलले आज एक सूचना जारी गर्दै सिद्धार्थनगर पालिका वडा नम्बर ३ मा बसोबास गर्ने जो कोहिलाई पनि सांझ बिहानको खानाको समस्या परेमा तत्काल वडा कार्यलयमा सम्पर्क गर्न अनुरोध गरेका छन् ।उनले भनेका छन, ‘यो वडामा कोहि पनि भोकै हुनुहुदैंन । वडा कार्यलयले नगरपालिकाको समन्वयमा आवश्यक तयारी गरेको छ। ’ वडापालिकाले कसैलाई खानाको समस्या भएमा वा तत्काल एम्बुलेन्स सेवा चाहिएमा तत्काल वडाका अध्यक्ष तथा सदस्यहरुलाई सम्पर्क गर्न आग्रह समेत गरेको छ ।

वडाअध्यक्ष थानेश्वार पौडेलको मोबाइल नम्बर ९८५७०२२७४१, वडासदस्यहरु रुपा पुन ९८४४११६९५, बेलकुमारी निरन्जन ९८६४४७०९५८, मोलहु गुप्ता ९८४७२९३९३०, नारयण प्रसाद उपाध्यय ९८५१०३१५२९ मा सम्पर्क गर्न पनि वडाले अनुरोध गरेको छ । वडाकार्यलयले कोहि मान्छे समस्यामा परेको देखेमा तत्काल देख्ने मान्छेले पनि उपरोक्त नम्बरमा सम्पर्क गरी जानकारी गराईदिए वडा कार्यलयले समस्या समाधानमा भूमिका खेल्ने बताएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु