१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023


बुटवल । स्थानीयतह प्रकोप व्यवस्थापन कोषमा नेपाली कांग्रेस तिलोत्तमाले तिलोत्तमा नगरपालिकालाई राहत स्वरुप २ लाख १ हजार सहयोग गरेको हो।

Advertisement

नेपाली कांग्रेसका नगर सभापति हरिलाल पाण्डेका अनुसार कोरोना भाईरसको संक्रमण रोक्न सरकारले गरेको लकडाउनको तेस्रो चरणका कारण प्रभावित विपन्न वर्गका घरपरिवारलाई राहत सहयोग स्वरुप तिलोत्तमा नगरपालिकाले स्थापना गरेको प्रकोप व्यवस्थापन कोषमा रकम सहयोग गरिएको बताए । लकडाउनबाट प्रभावित विपन्न समुदायलाई राहत साझेदारी रुपमा समेटेर वितरण गर्न नेपाली कांग्रेस नगर सभापति पाण्डेले आग्रह गरेका छन् ।

नेपाली कांग्रेस तिलोत्तमाले प्रदान गरेको उक्त रकम बुझ्दै नगर प्रमुख वासुदेव घिमिरेले जम्मा भएको रकम दुरुपयोग हुन नदिने प्रतिवद्धता गर्दै विपन्न वर्गको दैनिक जिवीकोपार्जनमा सहयोग पुग्ने गरि नगरभित्रका अति विपन्न परिवारलाई राहत वितरण गरिएको बताए ।

अहिलेसम्म ४७ लाखको हाराहारिमा राहत रकम जम्मा भएको र २४ लाख जति खर्च भई सकेको नगर प्रमुख घिमिरेले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु