२४ माघ २०७९, मंगलवार

Feb 7, 2023

बुटवल । प्रदेश ५ कोरोना संक्रमण राेकथाम तथा राहत कोषमा यसोदा ग्रुप अन्तर्गतको श्रीराम टोबाकोले २० लाख नगद सहयोग गरेको छ । कम्पनीका तर्फबाट यसोदा ग्रुप अन्तर्गतको भगिनी कम्पनी यशोदा फुड्स प्रालिका निर्देशक नरिश्वर पौडेलले प्रदेश ५ का मूख्यमन्त्री शंकर पोखरेललाई चेक हस्तान्तरण गरेका हुन् । विश्वव्यापी महामारीका रूपमा फैलिएको कोरोना संक्रमणबाट बच्नका लागि सरकारले आह्वान गरेको लकडाउनका कारण दैनिक ज्यालादारी गर्ने तथा निम्न वर्गका परिवारका लागि राहत प्रदान गर्न सहयोग पुगोस भनी सहयोग गरिएको यशोदा फुड्स प्रालिका कर्पोरेट म्यानेजर छविलाल शर्माले बताए ।

चेक रकम बुझ्दै मूख्यमन्त्री पोखरेलले सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तरगत कम्पनीले प्रदान गरेको सहयोगले महत्वपूर्ण योगदान गर्ने उल्लेख गरे । प्रदेश ५ सरकारले स्थापना गरेको कोषमा अधिकतम रकम जम्मा गर्नेमा यो दोस्रो औद्योगिक संस्था हो भने पहिलो भाटभटेनी सुपर मार्केट हो । जसले २५ लाख प्रदान गर्ने गरेको छ । त्यसैगरी बैंकिङ्ग तथा वित्तिय संस्था एवम् हालसम्म उच्च रकम सहयोग गर्नेमा शाइनरेसुङ्गा बैंक रहेको छ । बैंकले २५ लाख ५० हजार प्रदान गरेको छ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चिकित्सक संघको अध्यक्षमा डा. अनिलबिक्रम कार्की निर्वाचित लुम्बिनीमा मोरारी वापूको कथा वाचन विवाद साम्य, चार बुँदे सहमतीसँगै वाचन शुरु अभिनेत्री निता ढुंगानाले सार्वजनिक गरिन् आफ्नो चलचित्रमा काम गर्ने भारतीय कलाकारको यस्ता तस्बिर बुटवल उपमहानगरस्तरीय चौथो राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिताका लागि संयोजक र उप-समितिहरु गठन पूर्वसांसद कर्मा घलेको निधन ज्ञानगँगामा १६ वर्ष मुनिका अन्तर विद्यालय छात्र ब्याटमिन्टन मृत्युको आयु ! मणिमुकुन्द रनिङशिल्ड भलिबल : उद्घाटन खेलमा पर्वत र नवलपुर विजयी गार्गी एकेडेमीमा खेलकूद सप्ताह सुरू भारतलाई हराउँदै नेपाल साफ यू-२० महिला च्याम्पियनसिपको फाइनलमा चुणामणि शर्माविरुद्ध ११ अर्ब हिनामिनाको मुद्दामा साक्षी झिकाउन आदेश शेरबहादुर देउवालाई विपक्षी दलको सुविधा नदिन माग गर्दै सर्वाेच्चमा रिट सेयर बजार ७६.६४ अंकले बढ्याे बिदा घटाउने तयारीमा सरकार तिलोत्तमा २ स्थित शंकरनगर दुर्गादत्त माविमा विज्ञान प्रदर्शनी टर्की भूकम्पमा परेका घानाका खेलाडी सम्पर्क‍विहीन मुखमा सर्प हालेर ‘स्टन्डवाजी’ गर्ने साँप उद्धारकर्मीको मृत्यु नाबालिका बलात्कार आरोपमा वडाध्यक्ष राजन श्रेष्ठ पुर्पक्षको लागि कारागार चलान टर्की भूकम्प : ३६ घन्टामा १०९ पराकम्प, तीनवटा ७.५ म्याग्निच्युडका काठमाडौंका मुख्य सडकमा बत्ती जडान गर्न महानगर र प्राधिकरणबीच सम्झौता