१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । परासीको रामग्राम नगरपालिकाले राहत स्वरुप वितरण गरेको चामल र सोयबिन कुहेको र किरा परेको भन्दै पीडितले विरोध गरेका छन् । नगरपालिकाले बिहीबार वितरण गरेको खाद्यान्न सामग्री सोही साँझ पकाउँदा कुहेको चामल र सोयबिन पाइएपछि स्थानीयले शुक्रबार दिउँसो नगरपालिका गेटमै लगेर फालेका छन् । संक्रमणको समयमा राहत स्वरुप बाँडेको खाद्य सामग्री कुहेको र किरा परेको अस्वस्थकर परेको बताउँदै आफूमाथि अन्यया भएको पीडितले गुनासो गरेका छन् ।

कोरोना संक्रमणको रोकथाम र नियन्त्रणका लागि सरकारले गरेको लकडाउनका कारण स्थानीयले असन्तुष्टि र विरोध स्वरुप खाद्यान्न फिर्ता गरेपछि अहिले नगरपालिका,जिल्ला प्रशासन लगाएत सरोकारवालाको रोहबर खाद्य परीक्षणको तयारी रहेको रामग्राम नगरपालिकाबाट पत्रकार मोहन पौडेलले जानकारी गराए । नगरले पहिलो चरणमा २३ जनालाई वितरण गर्ने निर्णय अनुसार वडा कार्यालयलाई हस्तान्तरण गरेको थियो । शुक्रबार दिउँसोसम्म वडा नं. ६, ११ र ३ वडाका केहीले नगरको गेटमै फालेका छन् भने केहीले वडामा फिर्ता गरेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड