१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । तिनाउ मिशन डेभलपमेण्ट बैंकका कपिलबस्तुमा रहेका शाखाहरुले वाणगंगा नगरपालिकाले स्थापना गरेको कोरोना नियन्त्रण,रोकथाम तथा राहत कोषमा खाद्यान्न सहयोग गरेका छन्। बैंकका जिल्लाका बोडगाउँ,पिपरा,कोपवा र ओदारीमा रहेका ४ वटा शाखाहरुले संयुक्त प्रयासमा सहयोग गरेको बैंकका बोडगाउँ शाखा प्रमुख द्रोणबहादुर जि.सि.ले बताए ।

त्यसैगरी बैंकका शाखाहरुले कपिलबस्तुका विभिन्न स्वास्थ्य संस्थामा पिपिई सेट र सेनिटाइजरहरु पनि सहयोग गरेका छन् ।शाखाहरुले पिपरा अस्पताल, मायादेवी स्वास्थ्य चौकी,बोडगाउँ स्वास्थ्य चौकी ,कोपवा स्वास्थयचौकी ,हथौसा स्वास्थ्य चौकी लगाएत ६ वटा स्वास्थ्य संस्थाका लागि स्वास्थ्य सामग्री प्रदान गरेको बैंकका कोपवा शाखा प्रमुख अनन्त भट्टराइले बताए। उक्त सामग्री सम्बन्धित वडाध्यक्षहरुलाई हस्तान्तरण गरिएको उनले जानकारी गराए ।

बिहीबार बैंकका शाखा प्रमुखहरुले वाणगंगाा नगरपालिकाका नगरप्रमुख मंगलप्रसाद थारु, उपप्रमुख चक्र अर्याल र प्रवक्ता विष्णु पौडेललाई खाद्यान्न लगाएत विभिन्न अत्यावश्यक सामग्री हस्तान्तरण गरेका बैंकका ओदारी शाखा प्रमुख गोपाल थारुले बताए । कोरोना संक्रमणको समयमा विभिन्न गरिब तथा विपन्न वर्गहरुलाई जिविकोपार्जन गर्नका लागि असहज रहेको परिस्थितिमा नगरपालिकामार्फत खाद्यान्न सामग्री प्रदान गरेको तिनाउ मिशन डेभलपमेण्ट बैंक, पिपरा शाखा प्रमुख भिमकान्त भट्टराइले बताए

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बाजुरामा भूकम्पबाट ४२ परिवार विस्थापित, ४ सय घरमा क्षति माया खोला हाइड्रोपावरकाे आईपीओ खुला श्रीधर र शान्तिको ‘कपालै कोरीमा’ सार्वजनिक एकैदिन तोलामा ११ सयले घट्यो सुनको मूल्य तिलोत्तमामा वासेबल प्याड बनाउने तालिम गृहमन्त्री लामिछानेको नागरिकता विवादबारे सुनुवाइ सुरु, आज नै निर्णय आउने सम्भावना सिरहामा वन कर्मचारीकै मिलोमतोमा काठ तस्करी लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको निधन जापानी मेयरलाई चिन्डो उपहार ग्याङ्स अफ वासेपुरलाई किन बिर्सन चाहन्छन् अनुराग अनेरास्ववियूले जलायो शिक्षामन्त्रीको पुत्ला आजकाे हरियो तरकारी र फलफूलको मूल्य राष्ट्रपति चयनमा पनि कांग्रेस पराजित हुन्छ: एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख रिजाल मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु राष्ट्रिय सभाको बैठक बस्दै हट्यो होटल र रेस्टुरेन्टको सेवा शुल्क प्रेम अचार्यलाई श्रद्धाञ्जली दिँदै तोसिमाले भनिन् : मृत्युमाथि राजनीति नगरौं दाङको टरिगाउँ विमास्थलमा सिता एयरले आज परीक्षण उडान गर्दै माओवादी केन्द्रको स्थायी समिति बैठक आज पनि बस्दै सार्वजनिक यातायात सुधारका लागि कार्यदल गठन