१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । रोटरी क्लब अफ बुटवल डाउनटाउनले आफ्ना मातहतका रोट्रयाक्ट कल्वहरुसँगको सहकार्यमो लकडाउनबाट प्रत्यक्ष असरमा परेका दैनिक ज्यालादारीबाट जिविकोपार्जन गरिरहेका विपन्न वर्गका १७५ घरपरिवारलाई खाद्यान्न सहयोग गरेको छ । क्लबले तीन चरणमा सामाजिक दूरी कायम गर्दै दाल, चामल, नुन, तेल लगाएत आवश्यक खाद्यान्न वितरण गरेको छ।

Advertisement

क्लबले पहिलो चरणमा चैत्र २० गते बुटवल–४ का ५० विपन्न परिवारलाई, दोश्रो चरणमा २२ मा बुटवल–११ का १०० विपन्न परिवारलाई र भने तेश्रो चरणमा २५ गते बुटवल –१० का २५ विपन्न परिवारलाई वितरण गरेको हो । क्लबले आकस्मिक रुपमा क्लबका सदस्यहरुबाट संकलन गरेको रु. २ लाख ९८ हजार मध्ये २ लाख २७ हजार बराबरको खाद्यान्न वितरण गरेको रोटरी डाउनटाउनका अध्यक्ष तुलसी घिमीरेले जानकारी गराए । बाँकी रु ७१ हजार भने रोटरी इंटरनेशनल डिस्ट्रिक्ट ३२९२ को राहत कोषमा पठाउने निर्णय भएको अध्यक्ष घिमिरेले जानकारी गराए ।

उक्त राहत वितरण टोल विकास संस्थाको हलमा बुटवल वडा नंं. ४, १० र ११ का वडा अध्ध्यक्षहरुको प्रत्यक्ष सहभागितामा गरिएको थियो । अध्यक्ष घिमिरेले वर्तमान विषम परिस्थितिमा अति विपन्न वर्ग भोकले मर्न नपरोस भनेर क्लवले सक्दो सहयोग गर्न खोजेको र संकटको यो घडीमा कोही दुःखमा परेको वखत क्लबले सक्ने सेवा गर्न तयार रहेको र सोका लागि रोटरी क्लब अफ बुटवल डाउनटाउन सहित रोट्रयाक्ट क्लबका सम्पूर्ण सदस्यहरुले प्रतिवद्धता जनाएको बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पठानले राखेका यी १० रेकर्ड सरकारमा बसेकाहरूप्रति चरम निराशा हुँदा आत्मदाहको घटना : नैनसिंह महर बाजुरामा भूकम्पबाट ४२ परिवार विस्थापित, ४ सय घरमा क्षति माया खोला हाइड्रोपावरकाे आईपीओ खुला श्रीधर र शान्तिको ‘कपालै कोरीमा’ सार्वजनिक एकैदिन तोलामा ११ सयले घट्यो सुनको मूल्य तिलोत्तमामा वासेबल प्याड बनाउने तालिम गृहमन्त्री लामिछानेको नागरिकता विवादबारे सुनुवाइ सुरु, आज नै निर्णय आउने सम्भावना सिरहामा वन कर्मचारीकै मिलोमतोमा काठ तस्करी लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको निधन जापानी मेयरलाई चिन्डो उपहार ग्याङ्स अफ वासेपुरलाई किन बिर्सन चाहन्छन् अनुराग अनेरास्ववियूले जलायो शिक्षामन्त्रीको पुत्ला आजकाे हरियो तरकारी र फलफूलको मूल्य राष्ट्रपति चयनमा पनि कांग्रेस पराजित हुन्छ: एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख रिजाल मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु राष्ट्रिय सभाको बैठक बस्दै हट्यो होटल र रेस्टुरेन्टको सेवा शुल्क प्रेम अचार्यलाई श्रद्धाञ्जली दिँदै तोसिमाले भनिन् : मृत्युमाथि राजनीति नगरौं दाङको टरिगाउँ विमास्थलमा सिता एयरले आज परीक्षण उडान गर्दै