२४ माघ २०७९, मंगलवार

Feb 7, 2023

तुलसीपुर । तुलसीपुरमा प्रहरीले नक्कली पत्रकारलाई पक्राउ गरेको छ । लकडाउनको समयमा पत्रकार भन्दै बाइकमा हुँइकिने तुलसीपुर उपमहानगरपालिका १७ निबासी २८ बर्षीय मेघराज सुनारलाई पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जनाएको छ ।

बुधबार बिहान ८ बजेतिर तुलसीपुर –घोराही सडकखण्ड अन्र्तगत हात्तिखौवामा बा८७ प १००६ नम्बरको मोटरसाईकलमा पर्सेनीबाट तुलसीपुर तर्फ आइरहेका सुनारलाई ईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरबाट खटिएको प्रहरीले चेकजाँच गर्ने क्रममा पत्रकार नभएको पुष्टि भएपछि नियन्त्रण लिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रबक्ता एवं प्रहरी नायव उपरिक्षक सुमित खड्काले बताए ।

सुनारले खिमबहादुर डीसीको नामको रिपोर्टर्स क्लव दाङको रिर्पोटर भएको परिचय पत्र देखाएर पत्रकार भनेका थिए ।सुनारको बास्तविक नाम र परिचय पत्रमा भएको नाम नमिलेपछि नियन्त्रणमा लिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चिकित्सक संघको अध्यक्षमा डा. अनिलबिक्रम कार्की निर्वाचित लुम्बिनीमा मोरारी वापूको कथा वाचन विवाद साम्य, चार बुँदे सहमतीसँगै वाचन शुरु अभिनेत्री निता ढुंगानाले सार्वजनिक गरिन् आफ्नो चलचित्रमा काम गर्ने भारतीय कलाकारको यस्ता तस्बिर बुटवल उपमहानगरस्तरीय चौथो राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिताका लागि संयोजक र उप-समितिहरु गठन पूर्वसांसद कर्मा घलेको निधन ज्ञानगँगामा १६ वर्ष मुनिका अन्तर विद्यालय छात्र ब्याटमिन्टन मृत्युको आयु ! मणिमुकुन्द रनिङशिल्ड भलिबल : उद्घाटन खेलमा पर्वत र नवलपुर विजयी गार्गी एकेडेमीमा खेलकूद सप्ताह सुरू भारतलाई हराउँदै नेपाल साफ यू-२० महिला च्याम्पियनसिपको फाइनलमा चुणामणि शर्माविरुद्ध ११ अर्ब हिनामिनाको मुद्दामा साक्षी झिकाउन आदेश शेरबहादुर देउवालाई विपक्षी दलको सुविधा नदिन माग गर्दै सर्वाेच्चमा रिट सेयर बजार ७६.६४ अंकले बढ्याे बिदा घटाउने तयारीमा सरकार तिलोत्तमा २ स्थित शंकरनगर दुर्गादत्त माविमा विज्ञान प्रदर्शनी टर्की भूकम्पमा परेका घानाका खेलाडी सम्पर्क‍विहीन मुखमा सर्प हालेर ‘स्टन्डवाजी’ गर्ने साँप उद्धारकर्मीको मृत्यु नाबालिका बलात्कार आरोपमा वडाध्यक्ष राजन श्रेष्ठ पुर्पक्षको लागि कारागार चलान टर्की भूकम्प : ३६ घन्टामा १०९ पराकम्प, तीनवटा ७.५ म्याग्निच्युडका काठमाडौंका मुख्य सडकमा बत्ती जडान गर्न महानगर र प्राधिकरणबीच सम्झौता