१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

काठमाडौं । २०९ देशमा फैलिएको कोरोना भाइरसबाट ८२ हजार जनाको मृत्यु भएको छ भने १४ लाख ३० मानिस संक्रमित भएका छन् ।

पछिल्लो २४ घण्टामा विश्वभर ७ हजार ३ सय ८० जनाको मृत्यु भएको छ भने ८४ हजार बढी नयाँ संक्रमित थपिए । एकैदिन अमेरिकामा १९७०, फ्रान्समा १४१७, यूकेमा ७८६, स्पेनमा ७०४, इटलीमा ६०० जनाको मृत्यु भएको छ भने उद्गमस्थल मानिने चीनमा भने कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या शून्य भएको छ ।

हेर्नुहोस्, २४ घण्टामा कुन देशमा कति जनाको मृत्यु भयो
अमेरिका -१९७०
चीन -०
इटली -६००
स्पेन -७०४
जर्मनी -२०६
इरान -१३३
स्विजरल्याण्ड -५६
फ्रान्स -१४१७
युके -७८६
दक्षिण कोरिया -६
नेदरल्याण्ड -२३४
अस्ट्रिया -२३
बेल्जियम -४०३
र्पोचुगल -३४
क्यानडा -५८
टर्की- ७६
अस्ट्रेलिया -४
नर्वे -१३
आयरल्याण्ड -३६
डेनमार्क -१६
ब्राजिल -१२२
इजरायल- ८
स्विडेन -११४
रुस -११
चिलि -६
पोल्याण्ड -२२
चेक्भिया -१०
इक्वेडर -२९
जापान -१
पाकिस्तान -४
रोमानिया -२१
भारत -२४
मलेसिया -१
फिलिपिन्स -१४
लक्जमबर्ग -३
साउदी अरब -३
इन्डोनेसिया -१२
पेरु -१५
डेमोनेसियन रिपब्लिक -१२
ग्रिस २-
मेक्सिको -३१
यूएई -१
फिनल्याण्ड -७
थाइल्याण्ड -१
कतार -१
अर्जेन्टिना -७
दक्षिण अफ्रिका -१
सर्बिया -३
कोलम्बिया -४
युक्रेन -७
इजिप्ट -९
क्रोएसिया -२
अल्जेरिया -२०
स्लोभेनिया -६
मोरक्को –१०
इराक- १
इस्टोनिया -२
हंगेरी -९
बोस्निया -४
अजरबैजान -१
ट्युनिसिया -१
माल्दोभ -३
बहराइन -१
बुल्गेरिया -१
नर्थ मेसोडोनिया -३
एन्डोरा -१
लाटभिया -१
उरुग्वे -१
अफगानिस्तान -३
क्युबा -२
बुर्किनाफासो -१
अल्वानिया- १
सान मरिन -२
नाइजर -१
नाइजेरिया -१
जर्जिया -१
बोलिभिया -३
श्रीलंका -१
बंगलादेश -५
बारबाडोस -१
गुयना -१
बहमास -१
जिम्बाबे -१
बुर्मुडा -१
मलावी -१

(एजेन्सीहरुको सहयोगमा)

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु