२० माघ २०७९, शुक्रबार

Feb 3, 2023

बुटवल । विश्वमा महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोेना भाइरस (कोभिड–१९) बाट नेपाल पनि संक्रमित रहेको अवस्थामा चितवनमा केन्द्रिय कार्यालय रहेको औद्योगिक घराना भू–लक्ष्मी ग्रुपले सहयोग गरेको छ । ग्रुपले ज्यालादारीमा काम गर्ने तथा विपन्न वर्गलाई आवश्यक खाद्यान्न वितरण गरेको छ । चितवनका युवा व्यवसायीको समुह भू–लक्ष्मी ग्रुपले चितवन तथा आसपासका विभिन्न स्थानमा पुगि अत्यावश्यक दैनिक उपभोग्य वस्तु वितरण गरिरहेको जानकारी गराएको छ ।

भू–लक्ष्मी ग्रुपका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत किरण आचार्यले दैनिक उपभोग्य वस्तुका साथै कोरोना भाईरस बाट सुरक्षित रहनका लागि जनचेतना जगाउँदै आवश्यक मास्क, सेनिटाइजर, साबुुन लगाएतका सामग्री समेत वितरण गरिरहेको बताए । ‘हामीले समस्यामा रहेका यस्ता घर परिवारलाई खोजीगरि घर–घरमा पुगेर सहयोग गरिरहेका छौ ।’ उनले भने । भू–लक्ष्मी ग्रुपको सहयोग अभियानमा कार्यकारी निर्देशक आचार्यलाई आमा लक्ष्मी आचार्य र म्यानेजर सुविवेक पराजुलीले साथ दिइरहेका छन् ।

दैनिकी टार्न र कोरोनाको संक्रमणबाट जोगिने कुनै सहयोग चाहिएमा आफूलाई सिधा सम्पर्क गर्न पनि आचार्यले आग्रह गरेका छन् । हालै उनले सामाजिक सञ्जालमार्फत कोही कसैले कारणवस् भोकै बस्नु परेको वा दुःख पाएको भए आफूूलाई सम्पर्क गर्न वा जानकारी गराई दिन आग्रह गर्दे आफूूले यथासक्य सहयोग गर्ने जानकारी समेत गराएक छन्।भू–लक्ष्मी ग्रुपले नेपालभर टेश्ला ब्राण्डका ए.सी. हरुको बिक्री वितरण गर्दै आएको छ । ग्रुपले आफ्ना डिलर भएका देशैभरका ठाउँहरुमा यस्तो किसिमको सहयोग जारी राख्ने बताएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा हुने राम कथा ३ दिन पछि सर्यो : माघ २४ देखि प्रवचन, २१ गतेदेखि नै भण्डारा विरगाथाका सदस्यलाई सहकारी शिक्षा शहकारी सञ्चालकको मनपरीले बचतकर्ताको रकम जोखिममा वाट्सएपमा ‘नेपाली केटी’ एपको प्रयोग गरी लाखौ रकम ठगी गर्ने ८ जना पक्राउ माधव नेपाललाई भेट्न नारायणकाजी श्रेष्ठ एकीकृत समाजवादीको कार्यालयमा देशको अर्थतन्त्रमा सुधारको संकेत देखिएको छ : प्रधानमन्त्री लुम्बिनीबाट कुशिनगरसम्म बौद्धपरिपथ साईकल यात्रा शुरु बढ्दैछन् लागूऔषध दुर्व्यसनी शनिबार रुपन्देहीको तिलोत्तमामा रोटरीका सदस्य बीच ब्याडमिन्टन नेपाल एयरलाइन्सका टिकट अनलाइनबाटै काट्न सकिने शिक्षामा सुधारमार्फत् समृद्धिको जग बसाल्छौँ : प्रधानमन्त्री श्रममन्त्री अर्याल र मलेसियाका गृहमन्त्री नासुसनबीच भेटवार्ता गण्डकी प्रदेशसभाबाट दुईवटा अध्यादेश पारित पठान सफल हुँदा आमिर खान विस्थापित ! बैंकको चर्को ब्याजले बिस्थापित हुने अवस्थामा पुगेको ईट्टा व्यवसायीको चिन्ता कपिलवस्तुमा २१ लाखसहित तीन जना पक्राउ गाडी चलाउँदा चलाउँदै घनश्याम भुसाल बेहोस, सिभिल अस्पतालमा भर्ना सन्दीप लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा कैफियत प्रतिवेदन झिकाउन सर्वाेच्चको आदेश हेमन्त कान्छाको पिरतीमा विजय, निशा र चाहना सन्दिप लामिछानेलाई राष्ट्रिय टिममा राखेको विरोधमा सामाजिक सञ्जालमा