२१ माघ २०७९, शनिबार

Feb 4, 2023

बुटवल । विश्वभरी महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसको संक्रमण रोकथाम, नियन्त्रण, उपचार तथा प्रभावितहरुलाई राहत प्रदान गर्ने उद्देश्यले प्रदेश न. ५ को प्रदेश सरकारले स्थापना गरेको कोरोना राहत कोषमा मेगा बैंक नेपाल लिमिटेडले रु. ५ लाख रुपैयाँ प्रदान गरेको छ ।

बैंकको बुटवल चौराहा शाखा कार्यालयका प्रमुख दिपक न्यौपानेले प्रदेश ५ का मुख्यमन्त्री माननीय शंकर पोखरेललाई उक्त रकम बराबरको चेक आज हस्तान्तरण गरेका हुन् । सो अवसरमा मुख्यमन्त्री पोखरेलले महामारीको समयमा बैंकले गरेको सहयोग प्रति धन्यवाद व्यक्त गरे।
काठमाडौंमा केन्द्रिय कार्यालय रहेको राष्ट्रिय बैंकले प्रत्येक प्रदेशको कोरोना राहत कोषमा रू ५ लाख रुपैयाँको दरले र केन्द्रिय राहत कोषमा १ करोड रुपैंया गरि जम्मा १ करोड ३५ लाख रुपैयाँ प्रदान गरेको बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत अनुपमा खुन्जेलीले बताइन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

संघीयताको मर्म अनुसार काम गर्छु: मुख्यमन्त्री गिरी गुल्मी जिल्ला समाज युकेद्वारा अपाङ्ग असहायहरुलाई सहयोग बुटवलमा उपमहानगरहरुको राष्ट्रिय सम्मेलनको तयारी पुरा अर्थमन्त्री पौडेललाई नगर प्रमुख यादवको ध्यानाकर्षण, रामग्राम स्तुपको गुरुयोजना कार्यान्वयनमा ल्याउने प्रतिवद्धता सामुदायिक विद्यालयमा विद्यार्थी उपस्थिती बढाउन प्रति विद्यार्थी दैनिक दश रुपैयाँ रास्वपालाई गृह मन्त्रालय दिने नदिने वारेमा माओवादीले निर्णय लिदैँ गठबन्धनमा समस्या पछि बिपक्षी दल बोल्न थाले, माधव नेपालले प्रचण्ड सरकारको भविश्यमा प्रश्न उठाए राष्ट्रिय सहमतिबाट मात्र चुनौतीपूर्ण अवस्थालाई अवसरमा बदल्न सकिन्छः प्रधानमन्त्री बिपक्षी दलवाट राष्ट्रियसभा उपाध्यक्ष उम्मेदवार टुंगो लागेन, बैठक भोली पनि बस्ने जनताले महसुस गर्नेगरी स्वास्थ्य क्षेत्रमा सुधार हुनेछः स्वास्थ्य मन्त्री पाल्पामा सडक दुर्घटनामा परी आमा छोराको मृत्यु राष्ट्रियसभा उपाध्यक्ष चयनः बिपक्षी दलको बैठकवाट माधव नेपाल निस्किए प्रधानमन्त्री र एमाले अध्यक्ष ओलीबिच भेटवार्ता, उच्चस्तरीय संयन्त्रको बैठक अझै अनिर्णित लहिया, आइसीपी निर्माणको काम छिटो अगाडि बढाउने अर्थमन्त्री पौडेलको भनाई किसानले तरकारी फालेको घटनाप्रति प्रधानमन्त्रीको ध्यानाकर्षण एक दिन एउटा प्रकाशसँग अर्को दिन अर्को प्रकाशसँग विवाह भएपछि… वडाले जग्गा लिजमा लिएर किसानलाई दिने लुम्बिनी प्रदेश सभाको छैठौं स्थापना दिवस आज मनाइँदै रुपन्देहीमा पूर्वाधार निर्माणसँगै दुर्घटना पनि बढ्यो, तिलोत्तमा सडकमा बढी दुर्घटना पटक-पटक स्थगित दुँदै आएको माओवादी स्थायी समिति बैठक अपरान्ह १ बजे बस्दै