१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

तिनाउ । पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिका-१ मा रहेको काम्ले टटरी सामुदायिक वनले आफ्ना उपभोक्ताहरुलाई मँगलबार राहत सामाग्री वितरण गरेको छ । विश्वव्यापी महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोरोना संक्रमण रोकथामका लागि सरकारले आह्वान गरेको लकडाउनका कारण आफ्ना उपभोक्ताहरूमा पर्न गएको अभावलाई ध्यानमा राखी खाद्यान्न वितरण गरिएको अध्यक्ष लिलबहादुर सारूले जानकारी गराए ।

सामुदायिक वनले आफ्ना १ सय १४ घर-परिवारलाई २० किलोग्राम चामल, १ लिटर तेल, १ किलो नून तथा चिनी चियापत्ती वितरण गरिएको सामुदायिक वनकी सचिव तेजकुमारी तरामुले जानकारी गराइन् । साथै समूहले यश अवधिमा सरकारले आह्वान गरेको लकडाउनलाई सबैले पालना गर्न र अत्यावश्यक बाहेक घर बाहिर ननिस्कनका लागि आह्वान गरेको समूहका कोषाध्यक्ष गुनबहादुर सुस्लिङले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड सरकारमा बसेकाहरूप्रति चरम निराशा हुँदा आत्मदाहको घटना : नैनसिंह महर बाजुरामा भूकम्पबाट ४२ परिवार विस्थापित, ४ सय घरमा क्षति माया खोला हाइड्रोपावरकाे आईपीओ खुला श्रीधर र शान्तिको ‘कपालै कोरीमा’ सार्वजनिक एकैदिन तोलामा ११ सयले घट्यो सुनको मूल्य तिलोत्तमामा वासेबल प्याड बनाउने तालिम गृहमन्त्री लामिछानेको नागरिकता विवादबारे सुनुवाइ सुरु, आज नै निर्णय आउने सम्भावना सिरहामा वन कर्मचारीकै मिलोमतोमा काठ तस्करी लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको निधन जापानी मेयरलाई चिन्डो उपहार ग्याङ्स अफ वासेपुरलाई किन बिर्सन चाहन्छन् अनुराग अनेरास्ववियूले जलायो शिक्षामन्त्रीको पुत्ला आजकाे हरियो तरकारी र फलफूलको मूल्य राष्ट्रपति चयनमा पनि कांग्रेस पराजित हुन्छ: एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख रिजाल मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु