१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । रूपन्देहीको बुटवल-११, नहरपुरमा अवस्थित ज्ञानपुञ्ज बोर्डिङ स्कूलले आईतबार एक लाख बराबरको खाद्यान्न सामाग्री वितरण गरेको छ । विश्वव्यापी महामारीका रूपमा फैलिएको कोरोना (कोभिड-१९) को रोकथामका लागि सरकारले आह्वान गरेको लकडाउनका कारण विपन्न परिवारमा भएको अभावलाई मध्यनजर गरि राहत सामाग्री वितरण गरिएको विद्यालयका प्राचार्य तोयानाथ पौडेलले जानकारी गराए ।

विगत लामो समयदेखि नहरपुरको शैक्षिक क्षेत्रमा योगदान पुर्याउँदै आएको ज्ञानपुञ्ज बोर्डिङले वडा नम्बर ११ को सिर्जना टोलका ८४ घर परिवारलाई राहत सामाग्री हस्तान्तरण गरेको हो । वडा नम्बर ११ का अध्यक्ष रामचन्द्र क्षेत्री, नेकपाका रूपन्देेेेही जिल्ला सदस्य राजेन्द्र ढकाल तथा वडा अध्यक्ष अन्जन भट्टराईको उपस्थितीमा राहत सामाग्री हस्तान्तरण गरिएको विद्यालयले जानकारी गराएको छ । नून, तेल, दाल, चामल लगायत दैनिक उपभोग्य खाद्य सामाग्री सिर्जना टोल विकास संस्थाका अध्यक्ष कर्णबहादुर फालको जिम्मामा स्थानीयलाई घर-घरमा पुर्याउने गरि हस्तान्तरण गरिएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड