१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । प्रदेश ५ को प्रदेशसभा सचिवालयले प्रदेश सरकारले स्थापना गरेको कोरोना भाइरस नियन्त्रण तथा उपचार कोषमा २३ लाख ३० हजार ४ सय २५ रुपैयाँ सहयोग गरेको छ ।

कोषमा प्रदेशसभाका सभामुख, उपसभामुखको १ महिना बराबरको तलब, प्रदेशसभाका सदस्यहरुको १५ दिनको तलब र सचिवालयका कर्मचारीहरुको तह अनुसार क्रमशः ७, ५ र ३ दिनको तलब बराबरको रकम राष्ट्रिय वाणिज्य बैंक, बुटवल शाखाबाट जम्मा गरेको प्रदेशसभाका सचिव दुर्लभ कुमार पुन मगर प्रेस विज्ञप्ति जारी गरी जानकारी गराएका छन् ।

प्रदेशसभाका सभामुख, उपसभामुख , प्रदेशसभाका सदस्यहरुले यस अघि नै उक्त रकम सहयोग गर्ने घोषण गरेका थिए । प्रदेश ५ को प्रदेशसभामा ८७ जना सदस्यहरु रहेका छन्।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड