२० माघ २०७९, शुक्रबार

Feb 3, 2023

काठमाडौं । विश्वभर महामारीको रुप लिएको कोरोना भाइरसबाट १२ लाख बढी संक्रमित भएका छन् । वल्र्डोमिटरका अनुसार ६४ हजार ६ सय ९१ जनाको मृत्यु भएको छ ।

Advertisement

२०५ देशमा फैलिएको कोरोनाको कारण पछिल्लो २४ घण्टामा मात्र ५ हजार ५ सय १५ जनाले ज्यान गुमाएका छन् भने ८४हजार नयाँ संक्रमित भएका छन् । पछिल्लो २४ घण्टामा फ्रान्समा सर्वाधिक १०५३ जनाको मृत्यु भएको छ । यस्तै अमेरिकामा १०४८, इटलीमा ६८१, स्पेनमा ७४९,यूके ७०८, चीनमा ३को मृत्यु भएको छ ।

हेर्नुहोस्, पछिल्लो २४ घण्टामा कुन देशमा कति जनाको मृत्यु भयो
अमेरिका -१०४८
चीन -३
इटली -६८१
स्पेन -७४९
जर्मनी -१६९
इरान -१५८
स्विजरल्याण्ड -७५
फ्रान्स -१०५३
युके -७०८
दक्षिण कोरिया -३
नेदरल्याण्ड -१६४
अस्ट्रिया -१८
बेल्जियम -१४०
र्पोचुगल -२०
क्यानडा -२३
टर्की -७६
अस्ट्रेलिया -२
नर्वे –३
आयरल्याण्ड -१७
डेनमार्क -२२
ब्राजिल -८२
इजरायल- ४
स्विडेन -१५
रुस -९
चिलि -५
पोल्याण्ड -८
चेक्भिया -६
इक्वेडर -२७
जापान -८
रोमानिया -१३
भारत -१३
मलेसिया -४
फिलिपिन्स -८
पाकिस्तान -१
थाइल्याण्ड -१
साउदी अरब -४
इन्डोनेसिया -१०
फिनल्याण्ड -५
ग्रिस -५
पानामा -५
पेरु -१२
डेमोनेसियन रिपब्लिक- ९
मेक्सिको -१०
अर्जेन्टिना -१
यूएई -१
सर्बिया -५
कोलम्बिया -७
युक्रेन -५
इजिप्ट -५
सिंगापुर -१
क्रोएसिया -४
अल्जेरिया -२५
स्लोभेनिया -२
मोरक्को -११
इराक -२
लिथुवानिया -२
इस्टोनिया -१
हंगेरी -६
माल्दोभ -४
क्यामरुन -१
कजाकस्तान -२
बुल्गेरिया -३
एन्डोरा -१
बेलारुस -१
उरुग्वे -२
साइप्रस -१

नर्थ मेसोडोनिया -५
कुबेत -१
अल्वानिया -३
अफगानिस्तान -१
ओमान -१
च्यानल आइल्याण्ड -१
सेनेगल -१
श्रीलंका -१
जर्जिया -१
नाइजर -३
डिआरसी -२
बोलिभिया -१
लिच्येसटाइन -१
बंगलादेश -२
ग्वाटेमाला -१
बहामास- १
सेन्ट मार्टिन -१
लाइबेरिया -१

(एजेन्सीहरुको सहयोगमा)

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा हुने राम कथा ३ दिन पछि सर्यो : माघ २४ देखि प्रवचन, २१ गतेदेखि नै भण्डारा विरगाथाका सदस्यलाई सहकारी शिक्षा शहकारी सञ्चालकको मनपरीले बचतकर्ताको रकम जोखिममा वाट्सएपमा ‘नेपाली केटी’ एपको प्रयोग गरी लाखौ रकम ठगी गर्ने ८ जना पक्राउ माधव नेपाललाई भेट्न नारायणकाजी श्रेष्ठ एकीकृत समाजवादीको कार्यालयमा देशको अर्थतन्त्रमा सुधारको संकेत देखिएको छ : प्रधानमन्त्री लुम्बिनीबाट कुशिनगरसम्म बौद्धपरिपथ साईकल यात्रा शुरु बढ्दैछन् लागूऔषध दुर्व्यसनी शनिबार रुपन्देहीको तिलोत्तमामा रोटरीका सदस्य बीच ब्याडमिन्टन नेपाल एयरलाइन्सका टिकट अनलाइनबाटै काट्न सकिने शिक्षामा सुधारमार्फत् समृद्धिको जग बसाल्छौँ : प्रधानमन्त्री श्रममन्त्री अर्याल र मलेसियाका गृहमन्त्री नासुसनबीच भेटवार्ता गण्डकी प्रदेशसभाबाट दुईवटा अध्यादेश पारित पठान सफल हुँदा आमिर खान विस्थापित ! बैंकको चर्को ब्याजले बिस्थापित हुने अवस्थामा पुगेको ईट्टा व्यवसायीको चिन्ता कपिलवस्तुमा २१ लाखसहित तीन जना पक्राउ गाडी चलाउँदा चलाउँदै घनश्याम भुसाल बेहोस, सिभिल अस्पतालमा भर्ना सन्दीप लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा कैफियत प्रतिवेदन झिकाउन सर्वाेच्चको आदेश हेमन्त कान्छाको पिरतीमा विजय, निशा र चाहना सन्दिप लामिछानेलाई राष्ट्रिय टिममा राखेको विरोधमा सामाजिक सञ्जालमा