१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । नेपालमा कोरोना संक्रमित थप तीन जना बिरामी फेला परेका छन् । सुदूरपश्चिम प्रदेशको कैलाली र कञ्चनपुरमा भेटिएका यी तीनसँगै हालसम्म नेपालमा ९ जना कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) का संक्रमित भएका छन् । यस अघि ६ जना संक्रमित रहेका छन् ।

शुक्रबार कास्कीमा भेटिएका भनिएपनि उनको नेगटिभ रिपोर्ट आएको हो । शनिबार कोरोनाको नयाँ तीन जना संक्रमित फेला परेका छन् । ती तीन मध्ये एक जना मुम्बइबाट फर्किएका कैलालीका २१ वर्षीय पुरूष अर्का भारतकै उत्तराखण्डबाट फर्किएका कञ्चनपुरका ४१ वर्षीय पुरूष र अर्की भने कैलालीकी ३४ वर्षीय महिला रहेकी स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जानकारी दिएको छ । उनी नेपालमै रहेर संक्रमित हुने पहिलो संक्रमित भएको पुष्टि भएको छ ।

कोरोना संक्रमण रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले गरेको लकडाउनको आज १२ औं दिनसम्म नेपालमा ९ जना संक्रमित भेटिएका छन् , जसमध्ये ८ जना विदेशबाट आएका पाइएका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड सरकारमा बसेकाहरूप्रति चरम निराशा हुँदा आत्मदाहको घटना : नैनसिंह महर बाजुरामा भूकम्पबाट ४२ परिवार विस्थापित, ४ सय घरमा क्षति माया खोला हाइड्रोपावरकाे आईपीओ खुला श्रीधर र शान्तिको ‘कपालै कोरीमा’ सार्वजनिक एकैदिन तोलामा ११ सयले घट्यो सुनको मूल्य तिलोत्तमामा वासेबल प्याड बनाउने तालिम गृहमन्त्री लामिछानेको नागरिकता विवादबारे सुनुवाइ सुरु, आज नै निर्णय आउने सम्भावना सिरहामा वन कर्मचारीकै मिलोमतोमा काठ तस्करी लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको निधन जापानी मेयरलाई चिन्डो उपहार ग्याङ्स अफ वासेपुरलाई किन बिर्सन चाहन्छन् अनुराग अनेरास्ववियूले जलायो शिक्षामन्त्रीको पुत्ला आजकाे हरियो तरकारी र फलफूलको मूल्य राष्ट्रपति चयनमा पनि कांग्रेस पराजित हुन्छ: एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख रिजाल मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु राष्ट्रिय सभाको बैठक बस्दै